פרסומת
דלג

ילד נפצע אנושות בתאונת דרכים

מאת: עומר כרמון ● 28/9/2010 17:31 ● ערב ערב 2465
צילם: יהודה בן יתח בתאונת דרכים קשה, 28 ק"מ מערבית לאילת, נפצע אנושות ילד בן 11.5 שלדברי המשטרה לא חגר חגורת בטיחות = עוד תשעה אנשים נפגעו. ארבעה מהם במצב קשה. לפני כשנתיים, נספו בסמוך למקום התאונה הנוכחי 24 סוכני נסיעות מרוסיהביום ראשון התרחשה תאונת דרכים קשה בין שני כלי רכב בק"מ ה- 28 של כביש 12. רכב מסחרי עם משפחה בת שש נפשות מירושלים היה בדרכו לאילת, ורכב שני עם משפחה בת ארבע נפשות מיהוד היה בדרכו מאילת לכיוון עובדה. מדו"ח המשטרה עולה, כי הרכב עם המשפחה הירושלמית סטה לפתע לשוליים הימניים, ובניסיון לחזור, איבדה הנהגת שליטה וסטתה לנתיב הנגדי. הרכב שהגיע מאילת ניסה לבלום אולם פגע חזית בצד ברכב המסחרי אשר נזרק לשוליים.

תמונת כתבה


מהמשטרה נמסר, כי מעוצמת התאונה, הועף ילד בן 11.5 אשר לא היה חגור מהרכב המסחרי אל מחוץ לרכב ונפגע באורח קשה מאוד עד אנוש. שאר נוסעי הרכב המסחרי שהיו חגורים נפצעו באורח קל, ארבעת נוסעי הרכב הפרטי נפצעו באורח קשה.

סך הכל נפגעו בתאונה עשרה בני אדם: חמישה במצב קל, מהרכב המסחרי, וארבעה במצב קשה, מהרכב הפרטי. וכאמור, אחד במצב אנוש, מהרכב המסחרי. הפצועים טופלו במקום ע"י מד"א אילת ופונו לבתי חולים, הפינוי ל'סורוקה' בוצע באמצעות מסוק צבאי שהוזעק על ידי מד"א.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש