פרסומת
דלג

כדורגל-לא כל יום ירושלים-'בני אילת' – 'מכבי יבנה' 1: 1

מאת: ● 9/11/2010 22:18 ● ערב ערב 2471
לא פחות משלושה אדומים ותשעה כרטיסים צהובים שלף השופט, אלירן בן סימון, במשחק הסוער בין 'בני אילת' ל'מכבי יבנה' ואיבד שליטה עליו. גם המאמן, איברהים אבו רקייק, הורחק. המקומיים, שבניגוד לשבוע שעבר, לא היו טובים, סבלו גם מחוסר מזל ומשיפוט גרוע, שמנע מהם להשיג ניצחון. ערן מזרחי היה המורחק התורן של 'בני אילת'לאחר הניצחון הגדול של 'בני אילת' על 'הפועל ירושלים', כולם היו בטוחים שלקבוצה של איברהים אבו רקייק לא יהיו הרבה בעיות לדלג בקלילות מעל 'מכבי יבנה'. אבל הפעם, זה לא היה כל כך פשוט
כמו במשחקי הבית הקודמים, גם הפעם הורחק בכרטיס אדום שחקן של 'בני אילת' (ערן מזרחי), השלישי במספר עד כה. חסרונו של אבישי אטיאס המורחק בשורות אילת בלט מאוד.

תמונת כתבה


במה שהיה אמור להיות קרב מסקרן בין החלוצים הטובים בליגה (אורי קרגולה מיבנה לעומת אבי מלכה ועידו אליהו מאילת), נפגשו ביום שישי 'בני אילת' ו'מכבי יבנה'. לכאורה, מדובר במשחק שאמור היה לספק הצגה לכ- 700 האוהדים האילתים שהגיעו, אך הדברים התפתחו קצת אחרת בעיקר בגלל השופט, אלירן בן סימון.
בדקה ה-21, סיים אורי קרגולה, חלוץ יבנה, מבצע קבוצתי נהדר ברשת של בן דהאן. עד לסיום המחצית, היו בעיקר התקפות שלא סיכנו את שני השוערים.

למחצית השנייה, עלתה 'בני אילת' אחרת. אבי מלכה, דניאל קהא ואדר זינו סבלו מיום לא טוב כשבמרכז היו זליאט וסירחאן אנרגטיים וניסו לדחוף את הקבוצה. בדקה ה- 52, הוכשל לי זליאט ברחבת יבנה. השופט, משום מה, לא רק שלא שרק, אלא הדביק צהוב מיותר לקשר האילתי.
כאן למעשה איבד השופט, אלירן בן סימון, את המשחק. בדקה ה- 55, פגעה בעיטה של עידו אליהו בידו של יבגני קפלן, בלם יבנה, והשופט סימן על בעיטת עונשין מ-11 מטר ושלף כרטיס אדום לאורח. עידו אליהו לא התקשה להכניע את והבה והעלה את מאזנו לששה כיבושים עד כה.
בדקה ה- 72, טעות איומה של שופט המשחק: ערן מזרחי, הבלם האילתי במאבק לגיטימי על הכדור עם אורי קרגולה נדהם כמו כל מי שנכח במגרש לראות כרטיס אדום נשלף לעברו.

בדקה ה- 85, מצא השופט את הזמן להרחיק גם את מאמן אילת שהתלונן על בזבוזי הזמן. הצגת השיפוט ההזויה נמשכה בדקה ה- 90 בצהוב שני ואדום לא מוצדק גם לגיא אבן האורח, עמוק בתוספת הזמן. ממש בדקה האחרונה, נעץ עידו אליהו בנגיחה כדור למשקוף שערה של יבנה, וזה נגמר ב-1:1.

הרכב בני אילת: בן דהן, זינו, עמר, מזרחי (הורחק- 72), סימן טוב, סירחאן, דדון, זליאט (כהן-80), קהא, אליהו ומלכה.
הרכב מכבי יבנה: והבה, אדיר, בר, אדרי (בן מויאל- 63), ג'ניה (הורחק- 55), אזולאי, אבן (הורחק- 90), מור יוסף (פרג'פור- 69), סגל (ברנו-73), שרעבי, קרגולה.

תוצאות מחלקת הנוער
קבוצת הנוער של רז חיים סיימה בתיקו 2:2 ביתי עם 'הפועל קריית אונו' לעיני 50 איש במגרש העירוני. במחצית - 0: 2 לקריית אונו. כבש לאילת: מאור אלגרבלי-2.
קבוצת נערים ב' של רענן גולדברג ניצחה טכני 3: 0 את 'הפועל ערד' שלא הופיעה למשחק.
קבוצת ילדים ב' ניצחה בבית 3:4 את אגודת ספורט רמת אליהו במשחק ענק ורב תהפוכות לעיני כ- 300 איש במגרש העירוני הקטן. במחצית - 2: 3 לרמת אליהו.
כבשו לאילת: זוהר שיפמן-1, גלעד עוזיאל-1, רון קופיטו-1, יובל גניסלב-1.

לאן השבוע

נוער: פגרה
נערים ב': 'הפועל תל שבע' – 'בני אילת' (גביע)
נערים ג': 'בני אילת' – 'מכבי באר שבע' (גביע)
ילדים ב': 'מכבי באר שבע' – 'בני אילת' (גביע)

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש