פרסומת
דלג

'דינמו קייב' באילת

מאת: ● 18/1/2011 22:09 ● ערב ערב 2481
הקבוצה שמשחקת בליגת האלופות יחד עם אנדריי שבצ'נקו האגדי, נחתה באילת למחנה אימונים ומתארחת ב'ארמונות הרודס'. במהלך השבוע, ייפגש כוכב הכדורגל הרוסי עם שחקני מחלקת הנוער של 'בני אילת'. 'דינמו קייב' תקיים משחק ראווה נגד 'בני אילת' (שישי, 30: 16 במגרש קיבוץ אילות) ובשבוע הבא, תפגוש את מכבי חיפה מליגת העל
'דינמו קייב' באילת

חגיגה גדולה של כדורגל מצפה השבוע לתושבי אילת ואורחיה, ואפילו לילדי מועדון 'בני אילת'. חוץ מזה שכולם יזכו לראות בגודל טבעי את כוכבי קבוצת ליגת האלופות, כולל את כוכב הכדורגל אנדריי שבצ'נקו, ששיחק בעבר במילאן והיה בזמנו אחד מהשחקנים הטובים בעולם.

תמונת כתבה


הקבוצה האוקראינית הגיעה למחנה אימונים בן שבועיים שבמהלכו תקיים שלושה משחקי ראווה. נגד 'בני אילת' (שישי, 30: 16, במגרש אילות), נגד 'מכבי חיפה' (25.1 במגרש החוף הצפוני), ומשחק אימון נוסף נגד קבוצה רוסית.

במהלך השבוע, התבקש אנדריי שבצ'נקו, כוכב 'דינמו קייב', על ידי מאמן 'בני אילת', איברהים אבו רקייק, להיפגש עם ילדי מחלקת הנוער של האגודה. שבצ'נקו נענה לבקשה, והוא אמור להיפגש עם השחקנים הצעירים ולהצטלם עמם.

תמונת כתבה


דינמו קייב הגיעה בטיסה ישירה מאוקראינה לשדה התעופה בעובדה ותשהה ב'הרודס' עד ה-30/1. המשלחת של דינמו קייב, הכוללת 80 אורחים: שחקנים, מאמנים, צוות טכני, מנהלי הקבוצה ועיתונאים, שכרה 42 חדרים ותופסת כ-80% מחדרי מלון הספא והבריאות 'הרודס ויטאליס'.
מנהלי הקבוצה הגישו תפריט מדויק לשף קומפלקס ארמונות 'הרודס' לכל יום ושמו דגש על ארוחת הצהריים שתכלול: שני סוגי מרקים, עוף, דגים, שתי סוגי פסטות וסלטים. בנוסף, יעמיד המלון לרשות הפיזיותרפיסטים של הקבוצה שני חדרי טיפול בספא של המלון.
סידור החדרים נעשה בהתאם למעמדם של האנשים בקבוצה: מנכ"ל דינמו קייב, טכוקונלידזה, ממוקם בסוויטה מפנקת כמו גם המאמן הראשי של הקבוצה, יורי סיומין, מאמן נבחרת רוסיה לשעבר. השניים יהיו בקומה נפרדת משאר המשלחת.
מספר שחקנים בולטים נהנים מחדריVIPשהבולט מכולם הוא החלוץ האגדי, אנדריי שבצ'נקו. בשונה משאר חבריו לקבוצה, קיבל השחקן חדר VIP משודרג. שחקנים נוספים שייהנו מחדרי VIP משודרגים הם: השוער האוקראיני אלכסנדר שובקובסקי, הבלם המרוקאי, באדר אל קאדורי, החלוץ האוקראיני, ארטם מילבסקי והקשר הרומני טיביריו ג'יואנה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש