פרסומת
דלג

הפועל אילת – אקדמיית וינגייט 87: 84

מאת: ● 16/2/2011 11:15 ● ערב ערב 2485
הניצחון שהשיגה 'הפועל אילת' על 'אקדמיית וינגייט' היה מבזה ביותר. לרגע אחד היה נראה שמדובר במשחק העונה בין קבוצת צמרת ליריבתה, אבל בסך הכל היה מדובר בסוגרת הטבלה שמתחה את הקבוצה המקומית עד לשניות האחרונות. מה שהיה צריך להיות טיול קליל או משחק אימון, הפך לסיוט של מאמן אילת, עידן לנקרי, כאשר ילדי האקדמיה הצליחו לחזור פעמיים מפיגור של 18 הפרש
הפועל אילת – אקדמיית וינגייט 87: 84שתי דקות וחצי לסיום המשחק, שוויון 78: 78. עד כאן נראה כמשחק כדורסל טיפוסי בין שתי יריבות מושבעות. תריסר שניות לסיום, 85: 83 לאילת, שעם הרבה מזל, מצליחה לנצח אחד ממשחקי הליגה שלה ומונעת ברגע האחרון את אחד הביזיונות הגדולים שלה בשנים האחרונות... מי שלא הבין עד היום איך חוסר היציבות של 'הפועל אילת' התאפיין עד היום, היה צריך לראות את שני משחקי הליגה האחרונים כדי להבין דבר אחד: משהו בקבוצת הכדורסל של 'הפועל אילת' לא עובד. נכון שהמרקם החברתי חשוב מאין כמוהו, אבל לא צריך להבין בכדורסל כדי לדעת שמשהו לא עובד טוב בקבוצה של לנקרי. יש ניצחונות, אבל רוב הפעמים הם לא עוברים בצורה חלקה.

הרבע הראשון נפתח דווקא ביתרון לאילת 21: 13, ועד להפסקת המחצית, מגדילים את הפער ל- 17 הפרש 45: 28.
ברבע השלישי, וינגייט חוזרת לעצמה במטווח שלשות ובריצה של 1: 13 מצמקת לארבע הפרש.
בפתיחת הרבע האחרון, עולים האורחים ליתרון ראשון במשחק 68: 69, והרבע האחרון היה כאמור צמוד, עד השניות האחרונות.

'הפועל חבל אילות' הביסה ביום שישי את 'אקדמיית וינגייט' 88: 67. ביום ראשון, הקרוב תצא 'הפועל אילת' למשחק חוץ נגד 'מכבי פתח תקווה'. 'הפועל חבל אילות' תצא למשחק חוץ נגד 'מכבי שדרות'.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש