פרסומת
דלג

חשד: איש משטרה הבריח ויאגרה דרך מסוף רבין

מאת: מערכת ערב ערב ● 17/2/2011 22:55 ● ערב ערב 2064
חוקרי יחידת הסמים של מכס אילת מנעו לכאורה הברחת תרופות בכמות מסחרית ע"י איש משטרה ממרכז הארץ. בין הטובין שניסה להבריח, על פי החשד: סוסוני ים מיובשים למאכל, ויאגרה, שורשי צמחים בכמות מסחרית ופריטים נוספים הדרושים זיהוי מעבדה
חשד: איש משטרה הבריח ויאגרה דרך מסוף רבין

חוקרי יחידת הסמים של מכס אילת, רשות המסים בישראל, מנעו אתמול, לפי החשד, הברחת תרופות בכמות מסחרית על ידי איש משטרה ממרכז הארץ.

החשוד חזר בטיסה מחופשה בתאילנד לרבת עמון ומשם לעקבה ולמעבר הגבול יצחק רבין. כשנבדק ע"י חוקרי המכס במעבר הגבול טען כי אין ברשותו טובין החייבים בהצהרה, ברשותו 2 בקבוקי שתייה חריפה ומספר מצומצם של חפיסות סיגריות. אולם, מחיפוש יסודי עלה כי הוא מנסה להבריח ארצה טובין האסורים ביבוא לפי הנחיות משרד הבריאות וזאת מחשש לפגיעה בבריאות הציבור.

בין הטובין שניסה להבריח, משחות המכילות חומר פעיל לטיפול באין אונות (ויאגרה), סוסוני ים מיובשים למאכל, שורשי צמחים בכמות מסחרית ופריטים נוספים הדרושים זיהוי מעבדה.

החשוד נחקר תחת אזהרה במשרדי היחידה וטען כי מדובר במוצרים לצריכה אישית (חרף העובדה שמדובר בכמות מסחרית) ולכן לא חשב כי עליו להצהיר עליהם. הסחורה שנתפסה הוחרמה.