פרסומת
דלג

חזרו לנצח 'בני אילת' – 'הפועל מרמורק' 3: 1

מאת: ● 16/3/2011 22:52 ● ערב ערב 2489
הפרצופים ב'בני אילת' חזרו לחייך. אחרי שני הפסדים רצופים לירושלים וליבנה, ואחרי שהמאמן, איברהים אבו רקייק, חזר לעמוד על הקווים, חזרה 'בני אילת' לנצח. חמישה שחקנים מההרכב הראשון נעדרו בגלל עונשי הרחקה, אבל שלושער של החלוץ אבי מלכה עזר לקבוצה להשיג ניצחון מנטלי חשוב. בשישי, יוצאת 'בני אילת' לנתיבות
חזרו לנצח 'בני אילת' – 'הפועל מרמורק' 3: 1שבוע ימים לאחר ש'הפועל מרמורק' הפתיעה את 'מכבי קריית מלאכי', השנייה בטבלה וגברה עליה, במרמורק שוב פנטזו להמשיך שבוע חלומי ולנצח את 'הפועל אילת' שהיתה במשברון בעקבות עזיבתו של המאמן, אבל אבו רקייק והשחקנים, למרות היעדרותם של חמישה שחקני הרכב (השוער, נתי בן דהן, אבישי אטיאס וסאמח סרחאן בגלל כרטיסים צהובים. ערן מזרחי ולי זליאט, בגלל כרטיס אדום), קלקלו להם את התוכניות. חלוץ 'בני אילת', אבי מלכה, שחורר שלוש פעמים (21, 41, 60) את רשתו של תומר שרמן, השוער האורח. הניצחון של 'בני אילת' עזר לה להתרחק מנתיבות ויפו שהפסידו.
ביום שישי, תצא 'בני אילת' למשחק חוץ קשה בנתיבות. המפגש הקודם בין הקבוצות הסתיים בתיקו 1: 1. באילת מקווים להמשיך בתנופה שקיבלה הקבוצה מאז חזרתו של המאמן. הפעם, לרשותו של איברהים אבו רקייק יעמדו כל השחקנים, בהם גם המורחקים שחוזרים לסגל.

תוצאות מחלקת הנוער


קבוצת הנוער בהדרכתו של רז חיים הפסידה במשחק חוץ ל'הפועל קריית אונו' בתוצאה 1: 0. קבוצת נערים ג' בהדרכתו של אשר אדרי יצאה למשחק חוץ קשה מול 'מכבי קריית מלאכי' וניצחה 1:2. את צמד השערים לאילת כבש החלוץ המוכשר, איתי כץ, שכבש עד כה 23 שערי ליגה ונמצא במקום השני בטבלת מלך השערים של הליגה. הקבוצה ממשיכה להוליך את הליגה בפער של חמש נקודות מהמקום השני.
ילדים ב' בהדרכתו של תמיר נופי ניצחה טכני את 'מ.ס באר שבע' לאחר שהאחרונה לא הופיעה למשחק. קבוצת הילדים ממשיכה לבלוט במקום השני, שמונה מחזורים לסיום העונה.

משחקי השבת:


נערים ב': מכבי באר שבע- בני אילת
ילדים ב': מכבי יבנה- בני אילת
קבוצות הנוער ונערים ג' יצאו לפגרה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש