פרסומת
דלג

חזרו לתלם

מאת: ● 16/3/2011 22:54 ● ערב ערב 2489
ניצחון והפסד, זה מה שהשיגו שתי קבוצות הכדורסל שלנו באזור. 'הפועל אילת' הפסידה לבאר טוביה וניצחה את שדרות. 'הפועל חבל אילות' הביסה את 'מכבים רעות' והפסידה ל'מכבי שוהם'
חזרו לתלםשני מחזורי כדורסל נערכו בשבוע האחרון במסגרת הליגה הארצית בדרום. בסוף השבוע שעבר, הפסידה 'הפועל אילת' בבאר טוביה 94: 87. ארבעה ימים לאחר מכן, אירחה 'הפועל אילת' את 'מכבי שדרות'. שדרות, בהדרכתו של ישראל ברוך, הגיעה לאילת לאחר שהביסה את 'מכבי מכבים רעות' ב- 20 נקודות הפרש. גם באילת נתנו שחקני שדרות פייט גדול, לפני שנכנעו לחניכיו של עידן לנקרי. ברבע הראשון פיגרה אילת 18: 24 כאשר שחקני שדרות קלעו חמש שלשות רצופות. עד למחצית, הצליחו המקומיים לצמק את הפער לשתיים בלבד 36: 38.
ברבע השלישי בא השינוי. שחקני אילת שמרו חזק בהגנה, אילת עלתה ליתרון 49: 46 משתי שלשות רצופות של תומר פיסצקי ובריאן גפן. ברבע האחרון ברחה אילת ל- 71: 60. האורחים משדרות עשו רושם שהם חזרו למשחק, אבל לנקרי לקח פסק זמן 40 שניות לסיום והשאיר את הניצחון בבית 79: 73.
למרות ש'הפועל אילת' ירדה למקום השישי בליגה וספגה כבר שבעה הפסדים, מצבה לא נורא, היא בסך הכל רחוקה בחמש נקודות ממקום ראשון בליגה ועם המשחק החסר נגד 'מכבים רעות' היא יכולה לעלות למקום השלישי. אחרי כמה הפסדים שדרדרו אותה לתחתית הטבלה, 'הפועל חבל אילות' החזירה לסגל את אביאל יצחק וחזרה לנצח. עם הרבה התלהבות ועידוד ביתי באולם ביטבתה, חבל אילות אירחה את 'מכבי פתח תקווה' והביסה אותה בתוצאה 78: 59. ביום ראשון, יצאה למשחק חוץ נגד 'מכבי שוהם/ חבל מודיעין' ונוצחה בהפרש של חמש בלבד 79: 74.
בשבוע הבא, לא יתקיים מחזור משחקים. אבל 'הפועל אילת' תערוך במהלך השבוע מפגש כפול (שני משחקים) במסגרת חצי גמר גביע האיגוד. ביום ראשון, תצא 'הפועל אילת' למשחק הראשון נגד 'הפועל עמק חפר', מוליכת ליגה א' במחוז השרון. ביום רביעי, תגיע עמק חפר למשחק הגומלין באילת (00: 18 באולם 'בגין').
כדוריד

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש