פרסומת
דלג

פורים שמח באילת

מאת: מערכת ערב ערב ● 21/3/2011 20:23 ● ערב ערב 2064
ילדי בית ספר 'צאלים' יצאו כמידי שנה בתהלוכה. בבית ספר 'יעלים' ערכו עדלאידע ססגונית ועליזה - מבית הספר לאורך שדרות התמרים. לאחר החגיגות הבית ספריות, הגיעו ביום ראשון האחרון אלפים מתושבי העיר לחגיגת פורים העירונית
פורים שמח באילת

פורים שמח במיוחד נרשם באילת. זה החל בשישי שמח בגני הילדים ובבתי הספר, אלפי ילדים מחופשים בשלל צבעים, מסיבות פורים ססגוניות בכל בתי הספר, ביתנים, הפעלות, בובות ענק, תחרות תחפושות וכן גם תהלוכות.

ילדי בית ספר 'צאלים' בניהולה של גילה גולן פרץ יצאו כמידי שנה בתהלוכה סביב שכונת צאלים והרנינו את הבוקר עבור השכנים והעוברים ושבים.

תמונת כתבה


בית ספר 'יעלים' בניהולה של אורנה כהן יצאו בעדלאידע ססגונית ועליזה במיוחד מבית הספר לאורך שדרות התמרים. בהמשכה צעדו כולם בתחפושות מרהיבות ומקוריות. על רכבים של ההורים הוצבו בובות ענק שהוכנו בבית הספר - ליצן ענק ומלכת אסתר הוכנו מחומרים ממחוזרים שנאספו התלמידים ואותם יצרו במו ידיהם באולם הספורט בבית הספר, בהנחיית אילן מויאל – מורה בבית הספר. שני הליצנים הצבעוניים הוכנו על ידי אב הבית, אשר אדרי וליבי חפר .

תמונת כתבה


תושבי השכונה ועוברי אורח עצרו לצד הדרך והצטרפו לשמחה הגדולה. מנהלת בית הספר, אורנה כהן, ציינה, כי היא רואה בבנייה המשותפת של הבובות מחומרים ממוחזרים חוויה חינוכית ייחודית ומשמעותית והוסיפה, כי לאור ההצלחה –החלו בתכנון העדלידע הבא, שתכלול הרבה יותר בובות ענק , מופעים ועוד.

תמונת כתבה


לאחר החגיגות הבית ספריות, הגיעו ביום ראשון האחרון אלפים מתושבי העיר לחגיגת פורים העירונית, שהופקה על ידי מחלקת האירועים בעירייה והתקיימה בגן פרדקין. גם שם נהנו הילדים מיריד משחקים ענק, דמויות מהאגדות, מחזמר מוסיקלי של להקת המשפחה ומהופעתו של הזמר, משה פרץ.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש