פרסומת
דלג

מחיר האלימות

מאת: ● 14/4/2011 17:21 ● ערב ערב 2494
נגד עציר אילתי שמרצה עונש מאסר הוגש השבוע בבית משפט השלום באילת כתב אישום על כך שתקף את בת זוגו ואיים עליה. השופט יואל עדן קיבל את הסדר הטיעון בין הצדדים וגזר עליו חצי שנת מאסר נוספת

הנאשם הורשע, על פי הודאתו בכתב אישום מתוקן, בעבירות של תקיפה בנסיבות מחמירות ואיומים.
על פי כתב האישום המתוקן, תקף הנאשם את בת זוגו המתלוננת, בכך שתפס אותה בשיער ראשה והצמידה לשיש המטבח, תוך שהוא מעיף אביזרי מטבח. המתלוננת נחלצה מאחיזתו, ברחה לאמבטיה, הנאשם התרחק ולאחר מכן שב לתקוף אותה, בכך ששוב תפס אותה בשיער ראשה והוציא אותה אל מחוץ לדירה.
בהמשך, על פי כתב האישום, איים הנאשם על המתלוננת, באומרו לה: "את יודעת מה יקרה אחרי שתזמיני משטרה, אם תזמיני משטרה".
הנאשם (37) ולחובתו עבר בעבירות החזקת סכין, סמים, תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, החזקת נשק שלא כדין, איומים, העלבת עובד ציבור, נסיון להתפרצות, תקיפה הגורמת חבלה ממש, תגרה במקום ציבורי, הפרעת שוטר במילוי תפקידו, שיבוש מהלכי משפט, זיוף רשיון נהיגה ונהיגת רכב מנועי ללא רשיון.
הנאשם מרצה כעת עונש מאסר בפועל בתיק אחר.
הצדדים הגיעו להסדר טיעון, והשופט יואל עדן גזר עליו עונש מאסר בפועל לתקופה של שישה חודשים. מאסר על תנאי לתקופה של עשרה חודשים, למשך שלוש שנים בגין עבירת אלימות מסוג פשע. מאסר על תנאי לתקופה של חמישה חודשים. הנאשם יישא בעונש זה אם בתקופה של שלוש שנים מיום שחרורו יעבור על עבירת אלימות מסוג עוון או על עבירת איומים.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש