פרסומת
דלג

תואר ראשון לילדים ב' של 'בני אילת'

מאת: ● 14/4/2011 17:29 ● ערב ערב 2494
קבוצת הכדורגל של ילדים ב' ב'בני אילת' נאבקת בימים אלה על תואר האליפות. אבל לשחקנים בהדרכתו של תמיר נופי יש כבר גביע אחד בארון. בטורניר ארצי הראשון שבו השתתפה הקבוצה, ניצחה 'בני אילת' בגמר את 'בני סכנין'. מאמן 'בני אילת': "תמיד כיף לזכות בגביע, אבל הראש שלנו עכשיו בליגה, במאבק על האליפות"
תואר ראשון לילדים ב' של 'בני אילת'

טורניר השלום והאחווה, הראשון מסוגו, נערך בשבוע שעבר לראשונה באילת. תריסר קבוצות השתתפו בטורניר החשוב, שנמשך שלושה ימים, ביניהן גם קבוצת ילדים ב' בהדרכתו של תמיר נופי. הטורניר שאורגן במשך מספר חודשים על ידי מוטי סליק, מנהל מחלקת הנוער של 'הפועל כפר סבא' ובשיתוף עיריית אילת ואגף הספורט, הוכתר כהצלחה. קבוצת ילדים ב' של 'בני אילת' הוכיחה עליונות והביאה כבוד לעיר, כאשר זכתה בגביע ובתואר הראשון שלה.
תריסר קבוצות נטלו חלק בטורניר, ארבע קבוצות בכל שנתון. המשחקים נערכו במגרש העירוני ובמגרש 'רבין'. קבוצת ילדים ב' נוצחה במשחק הראשון 0: 1 נגד 'בני סכנין'. במשחק השני גברו ילדי אילת על הקבוצה המעורבת ממגידו בתוצאה 2: 0 (הבקיעו לאילת: אוראל בטש ודן אבוטבול). במשחק השלישי ניצחה אילת את דבוריה 5: 0 (בר חכם- 2, ניב והב, דון כהן, ואוראל בטש). במשחק הגמר, ניצחה 'בני אילת' את 'בני סכנין' 2: 1 וזכתה בגביע (הבקיעו לאילת: רון קופיטו וזוהר שיפמן המצטיין במשחק).

הראש בליגה


באילת היו מרוצים מאוד מהזכייה בגביע, אבל למרות המעמד, הראש של השחקנים והמאמן, במאבקי האליפות בליגה. "היה מאוד קשה ומותח", אמר המאמן תמיר נופי מיד לאחר הזכייה, "השחקנים היו עייפים כי קיימנו כמה משחקים בשבוע אחד, למרות שהיתה הרבה רוטציה ביניהם. בזכות אופי, ווינריות ונחישות, זכינו בתואר הזה, הראשון שלנו, ולילדים היתה זו חוויה מדהימה, כיף אמיתי. עם כל הכבוד לזכייה בטורניר כזה, ראשון מסוגו, הראש שלנו נמצא במקום אחר, בליגה. זו היתה בשבילנו רק הכנה, הדרך הכי טובה לנסות הרכבים שונים, לקראת המשחקים החשובים", הוסיף המאמן.
עומס של משחקים צפוי לקבוצת הילדים של 'בני אילת'. ביום חמישי, תארח את 'מכבי יבנה', לאחר שלושה ימים תצא למשחק נגד ראשון לציון ובשבת תשחק נגד 'הפועל לוד'. בכלל, ששת המשחקים שייערכו בחודש הזה יקבעו את גורל האליפות. בקבוצה האילתית שמובילה את הליגה בשתי נקודות מ'הפועל באר שבע' שבמקום השני, ינסו להגיע בשיא היכולת עד למחזור האחרון.
"סיכויים תמיד יש, אבל אנחנו לא רוצים להלחיץ את הילדים", אמר מאמן הקבוצה לגבי הסיכויים לזכות באליפות, "אנחנו צריכים לבוא משוחררים ולהראות לילדים כי מה שחשוב זו הדרך ולא התוצאה, אבל ברגע שיש לנו סיכוי לזכות באליפות, אז כמובן שנמשיך לעבוד קשה באימונים ונבוא דרוכים ומוכנים למשחקים הקרובים שנותרו לנו ונקווה לשמוח בסוף העונה כי בסופו של דבר זה תלוי רק בנו, ברגליים שלנו".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש