פרסומת
דלג

מעלה שחרות אלופה!

מאת: ● 4/5/2011 21:56 ● ערב ערב 2496
בהפנינג ססגוני שנערך באולם 'רבין', נפגשו קבוצות 'מעלה שחרות' ו'היובל' למשחק גמר גביע הליגה הבית ספרית בכדורסל. מעלה שחרות, הפייבוריטית לזכייה באליפות, קטפה את הגביע ואת התואר הראשון שלה העונה. בקבוצת 'ימין הרצוג' הסתפקו בגביע על זכייה בתחרות הקליעות

הליגה הבית ספרית ובית הספר לכדורסל אוחדו תחת קורת גג אחת (של המתנ"ס), ומאז שהגיע השינוי, זה רק עשה טוב לענף הכדורסל בעיר. מי שנבחר לנהל את שני הפרויקטים הוא רועי בן יהושוע, קפטן קבוצת הכדורסל הבוגרת של 'הפועל אילת', שהכניס לראשונה את פרויקט הגביע, במסגרת משחקי הליגה הבית ספרית.

לפני מספר חודשים, נפתחו משחקי הגביע בשיטת הגרלה בין כל שמונה הנבחרות. לפני חופשת החג, נערך הפנינג גדול במסגרת הגמר אליו הגיעו קבוצות 'מעלה שחרות' ו'היובל'.
'מעלה שחרות', בהדרכתו של המאמן יוני אלוני, עברה משוכה קשה בדמותה של קבוצת 'מצפה ים', בהדרכתו של בן עידו, שנחשבת לאחת מהקבוצות החזקות בליגה. קבוצת 'היובל' בהדרכתו של בן יהושוע נוצחה על ידי מעלה שחרות בתוצאה 44: 40.

זה היה רק חלק מההפנינג של דור העתיד בכדורסל. כל ילדי הליגה הגיעו למשחק, כדי לעודד את החברים. בהפסקת המחצית נערכה תחרות קליעות 'טו בול'. תוך דקה על השחקנים הוטל לקלוע מעמדות שונות במגרש. בהגרלה שנערכה בין כל קבוצות הליגה, התמודדו שחקנים מקבוצות 'ימין הרצוג' ו'מעלה שחרות'. שחקני 'ימין הרצוג' קלעו 38 נקודות וניצחו את התחרות, באחוזים גבוהים.

יו"ר אגודת 'הפועל אילת', זוהר מילר, מנהל אגף הספורט בעיריית אילת, אורן אלמוג ורכז הספורט במתנ"ס, עידן לנקרי, נכחו באירוע הססגוני והמרשים וחילקו את הגביעים לזוכים.
כ- 300 ילדים משתתפים בפעילויות הכדורסל השונות בעיר. "הכל מנוהל על ידי המתנ"ס, ואין ספק שזה עוזר לנו ברמה הניהולית לקיים את הפעילויות השונות", אמר השבוע רועי בן יהושוע, מנהל שני הפרויקטים, שמתכנן מדי שנה לקיים כמסורת את מפעל הגביע.
ב- 13 במאי, ייפתחו משחקי ההצלבה בליגה הבית-ספרית. במשחקים הבולטים תפגוש הרי אילת, בהדרכתו של יונתן קרוגלי, את קבוצת 'ימין הרצוג', בהדרכתו של מיכה ביטון, מן מיני דרבי קטן, בין שני שחקני 'הפועל אילת'.

מחזיקת הגביע, 'מעלה שחרות', בהדרכתו של יוני אלוני, תפגוש את הקבוצה המאוחדת, 'עציון גבר/ אופיר', שאותה מאמן תומר פיסצקי, גם מיני דרבי בין מאמן חבל אילות לשחקן 'הפועל אילת'.
משחקי ההצלבה יתקיימו בשיטת שני משחקים בין הנבחרות. ארבע הקבוצות שינצחו יעלו לפיינל פור.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש