פרסומת
דלג

דרוש: מאמן- שחקן

מאת: ● 4/5/2011 21:57 ● ערב ערב 2496
חובטי 'הפועל אילת' השתתפו באליפות ישראל במכון וינגייט. אבל מי שחזרה עם מדליה מהתחרות היא הדס גולדקרנץ- מילוא, שבימים אלה עושה את הקאמבק שלה לאגודה. הנהלת האגודה נמצאת במגעים מתקדמים עם אחד המאמנים המובילים בארץ בענף. יו"ר הפועל אילת, אלי לוי: "עם מאמן כמוהו, השמיים הם הגבול"
דרוש: מאמן- שחקן

חיים לא קלים עברו בעונה האחרונה על חובטי הפועל אילת בענף טניס השולחן. אומנם, בשנה הראשונה שלה בלאומית, הפועל אילת הצליחה לשמור על מקום טוב במרכז הטבלה, אבל הרמה הולכת ומשתפרת. כדי לשמור על הקיים ואפילו כדי לעלות לליגת העל, יצטרכו חובטי הפועל אילת לא רק להתאמץ, אלא גם להשקיע הרבה זמן, כסף וגם להתחזק.

חושבים קדימה


מטרת העונה הנוכחית היתה להתבסס בליגה, אבל אם תשאלו את היו"ר אלי לוי, הוא בעצמו יאמר לכם שעכשיו הזמן להכות בברזל, בעודו חם.
אולי זו הסיבה שבהנהלת האגודה נמצאים בימים אלה במגעים מתקדמים עם מאמן טניס השולחן מהבכירים בארץ, במטרה להביא אותו לעבוד באילת. "מדובר באחד משלושת המאמנים הבכירים בארץ, והכוונה היא שהוא ישמש גם כשחקן", אמר לוי, "המאמן מוכן לעשות את השינוי בחיים שלו ולעבור להתגורר באילת, יחד עם המשפחה. צריך לדאוג לו ולאשתו למקומות עבודה, ובין השאר - לפתח את ענף טניס השולחן לרמות שלא הכרנו בעבר. עירבתי את העירייה, כדי שתעזור לנו למצוא להם מסגרת, וזה לא קל", הוסיף לוי, "אם היה לי תקציב של 200 אלף שקלים, הייתי מביא אותו לעבוד רק בטניס שולחן, אבל בגלל שאין לי תקציב כזה, אני מנסה למצוא פתרונות בדרכים אחרות".
"עצם זה שיש מאמן עם קבלות, שעובד כבר 17 שנה בתחום ובאגודה הכי מפוארת בארץ, זו כבר התקדמות. הכל בעצם תלוי בעיריית אילת. אני לא יכול לעשות את זה לבד. הוא רוצה לבוא ובאופן לגיטימי הוא מבקש בתנאים הגיוניים. זה יהיה מדהים אם בן אדם עם רזומה כמו שלו יעשה צעד כזה. מדובר במאמן בקנה מידה ענק, שתחת שרביטו גדלו רוב בכירי השחקנים בארץ, זה לא בן אדם שצריך להוכיח את עצמו".

הסיפור עם המאמן התבשל באליפות ישראל, ובעיריית אילת מנסים לעזור. "היו כבר כמה פגישות עם המאמן, שהביע נכונות לעשות את המהלך. אני מקווה שזה יתאפשר, או שבמקביל יימצא תקציב מתאים".
"אם המהלך הזה ייצא לפועל, הבעיות של טניס השולחן ייפתרו", הצהיר אלי לוי, "זה בן אדם שמוכן לעבוד הרבה שעות ביום, מפעילות טניס שולחן בבקרים, בבתי הספר, כדי לאתר את המצטיינים ולהשקיע בדור העתיד, בצורה אינטנסיבית. חוץ מזה, הוא גם שחקן ברמה גבוהה, ולמשהו יותר טוב מזה, אני לא יכול לצפות. מדובר באדם איכותי ובמשפחה שיכולה לתרום לעיר. אפשר להרים את הכפפה".

קאמבק לצמרת


ששה עשר חובטים מ'הפועל אילת' השתתפו באליפות ישראל בווינגייט. בקטגוריית היחידים, בוגרים דרג ב', הגיעו אייל שול וזרדר אפג'אן רק עד לרבע הגמר ונוצחו. בקטגוריית ילדים עד גילאי 11, הצליח ייאשה בלקין בן ה- 10 להגיע עד לשמינית הגמר, אך הודח. דווקא בנשים, הצליחו האילתים לקטוף מדליה יחידה, מדליית ארד. הדס גולדקרנץ- מילוא, שעושה בימים אלה קאמבק למועדון שבו גדלה, זכתה במקום השלישי בקטגוריית זוגות מעורבים, יחד עם רון דוידוביץ, אלוף ישראל בשנה שעברה. בקטגוריית היחידים בנשים, הצליחה הדס להגיע עד שמינית הגמר. "בסך הכל כולם נתנו בתחרות הזאת את מה שהם יכולים", אמר היו"ר, אלי לוי, "אני לא מאוכזב, הרמה בארץ עלתה פלאים. בכל זאת, מדובר בהישג מצוין למועדון, אפילו אם זו מדליה אחת. כנראה שבשביל להגיע להישגים צריך להיות ילד פנימייה או לגור במרכז הארץ. צריכים פה להתעורר ולהשקיע הרבה. אבל אני לא רואה שזה יקרה בזמן הקרוב מכיוון שמדובר בממדים גדולים".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש