פרסומת
דלג

מאמן 'בני אילת': "יש לי חוזה לעוד עונה"

מאת: ● 18/5/2011 11:53 ● ערב ערב 2498
חלום העלייה לליגה הלאומית יצטרך לחכות לפחות עוד עונה. במשחק הדרמטי ביותר שנראה בשנים האחרונות, הפסידה 'בני אילת' 2: 3 ל'מכבי יפו' בתוספת הזמן וסיימה את העונה החלומית שלה בליגה א'. צמד של חלוץ 'בני אילת', אבי מלכה, הספיק לשוויון, חמש דקות לסיום, אבל שער אכזרי של עידן דוד היפואי העלה את יפו לשלב הבא. השמועות על חתימה של אבו רקייק בדליית אל כרמל התחלפו בהודעה של אבו רקייק, כי יש לו חוזה לעונה נוספת בקבוצה. הנהלת 'בני אילת': "שום דבר עדיין לא סגור"
מאמן 'בני אילת': ''יש לי חוזה לעוד עונה''
זהו. תמה לה העונה הראשונה של 'בני אילת' בליגה א'. במשחק דרמטי במיוחד, הפסידה הקבוצה ליפו, בשלב הפלייאוף, באחד המשחקים היותר מתוחים והאגרסיביים שנערכו באילת. אבל, אם מסתכלים על כל מה שקרה העונה ב'בני אילת', אפשר להיות מרוצים, אפילו מרוצים מאוד. כולם ניבאו לקבוצה מאבקים על הירידה לליגה ב', אך מהר מאוד הוכיחו חניכיו של איברהים אבו רקייק, שהם קורצו מחומר אחר ונותרו בצמרת לאורך כל העונה.
מיד עם סיום העונה הדרמטי, מה שמעסיק בימים אלה את האילתים, הוא מה בדיוק יקרה בעונה הבאה בקבוצה, ואת הסחורה הזו סיפק בתום המשחק המאמן, איברהים אבו רקייק, שהודיע בצעד מפתיע, כי יש לו חוזה בקבוצה לעונה הבאה.

יישאר או לא?


לאור כל מה שקרה העונה בין המאמן להנהלת האגודה ולאחר שמערכת היחסים עם ההנהלה התערערה, נראה היה שאבו רקייק כבר לא יישאר באילת. גם השמועות כי המאמן כבר סיכם עקרונית את תנאיו בדליית אל כרמל, הוסיפו אש למדורה, עד שהודיע השבוע באופן מפתיע, כי יש לו חוזה לעונה נוספת בקבוצה. כרגע, לא ברור אם ההחלטה סופית ואם בהנהלת 'בני אילת' מתכוונים באמת להמשיך עם המאמן לעונה רביעית, אבל אבו רקייק אמר השבוע חד משמעית: "זה חוזה שאפילו לא ניתן לערעור, אבל נראה לי שיהיו התפתחויות בעניין הזה, וההנהלה תצטרך להחליט מה היא רוצה לעשות". אבו רקייק הוסיף: "יש לי סיכום עם ההנהלה וזה נסגר לפני כשלושה שבועות, בלי שאף אחד יידע מזה. היתה לי הצעה מקבוצה שהנהלת 'בני אילת' יודעת לגביה (דליית אל כרמל- מ.א). ביקשתי מההנהלה לסיים העונה, כדי לקבל את ההצעה, שהיתה אמורה לקדם אותי. אמרו לי שאני לא הולך לשום מקום, שיש לי אופציה לעוד עונה. 'אנחנו רוצים אותך גם לשנה הבאה', ואמרתי שאין בעיה, אני מכבד, מעריך ונכון לעכשיו, נשאר פה עוד שנה. בתקופה האחרונה, אני שומע כל מיני רינונים, אבל לא מתעסק בזה. אני רוצה להודות להנהלת 'בני אילת' על כל מה שהם עשו בשבילי ובשביל הקבוצה ומאחל, שתהיה ל'בני אילת' גם בשנה הבאה קבוצה טובה, עם או בלי איברהים".

נשיא האגודה, רונן שי, אמר השבוע בתגובה: "לאיברהים אבו רקייק יש בחוזה אופציה לעוד עונה. אנחנו עדיין לא יודעים מה יקרה, אנחנו צריכים לשבת ולדבר, ובשביל לקיים את האופציה, צריך ששני הצדדים יהיו מרוצים".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש