פרסומת
דלג

ממטה נהרגה בתאונה בגשר שחמון

מאת: עומר כרמון ● 16/6/2011 12:55 ● ערב ערב 2502
ממטה חלאילה, בת 39 מאילת, נהרגה ביום שלישי בערב, כשרכבה התהפך בגשר העליון של ואדי שחמון. מנכ"ל המצפה התת ימי, יוסי אני: "היא עבדה אצלנו כטבחית בקפיטריה. תמיד מלאת חיים. כל הזמן רוקדת ושרה. היא נישקה אותי. אמרה לי: 'אני הולכת להביא את התינוק' וזהו - זה נגמר. זה נורא: אתה אומר שלום למישהו, ועשר דקות אחרי זה הוא נעלם לך מהחיים"
ממטה נהרגה בתאונה בגשר שחמוןממטה חלאילה, בת 39 מאילת, נהרגה ביום שלישי בערב, כשרכבה התהפך בגשר העליון של ואדי שחמון. היא ככל הנראה לא הייתה חגורה. ברכב נהג בעלה, העובד כטבח במלון בעיר. הוא נפצע בתאונה באורח קל. ביום רביעי לוותה ממטה למנוחה אחרונה בבית העלמין באילת. להלוויה הגיעו מאות מתושבי העיר, חלקם עובדי המצפה התת ימי, שם עבדה בחמש השנים האחרונות.

מנכ"ל המצפה התת ימי, יוסי אני, התקשה לדבר על המנוחה בלשון עבר. "היא עבדה אצלנו כטבחית בקפיטריה", הוא סיפר ל'ערב ערב'. "היא אישה מדהימה, ממוצא הודי, שנשואה לערבי-ישראלי. יש לה אחות שמתגוררת באילת ופעוט בן שנתיים. היא הייתה תמיד מלאת חיים. כל הזמן רוקדת ושרה. הגישה אוכל לאורחים, לפעמים ישבה בקופה. באמת אבידה גדולה. אישה יקרה מאוד. כמה דקות לפני התאונה, היא נפרדה מאתנו בתום אירוע שערכנו במצפה. יש לנו עובד ערבי-ישראלי שעומד להתחתן, וערכנו לו מסיבת אירוסין גדולה. הגיעו ההורים שלו ושל הכלה מהכפר. היה ערב מדהים. היא ובעלה היו בדרך לקחת את הפעוט מהבייביסיטר, זה נורא: אתה אומר שלום למישהו, ועשר דקות אחרי זה הוא נעלם לך מהחיים. זה מה שקרה אתמול. היא נישקה אותי. אמרה לי: 'אני הולכת להביא את התינוק' וזהו, זה נגמר".

מנהל הקפיטריה במצפה התת ימי, גילי פרלוביץ', אמר לנו לאחר התאונה: "הייתה לה שמחת חיים בלתי נגמרת. החיוך לא ירד אצלה מהפנים. כולנו בהלם".

חקירת התאונה נמשכת. במשטרה ביקשו להדגיש כי השמועות על כך שבתאונה היו מעורבים רכבים נוספים, אינן נכונות.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש