פרסומת
דלג

בייבי

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● 12/7/2011 20:52 ● ערב ערב 2506
מירב לוי דיאמנט, ליאת יחזקאל
בייבי

תמונת כתבה


כתה ב'2 האלופה מבית הספר 'יעלים' סיימה בהצלחה את שנת הלימודים. החברים נפרדו לשלום מהמורה כרמית שליוותה אותם מכתה א'. להתראות בשנה הבאה בכתה ג' ושיהיה לכולם חופש נעים ובטוח.

תמונת כתבה


קבלו את היורשים לבית משפחת כראל- שחף, עידן ויובל שסיימו בהצטיינות את שנת הלימודים. שלושת הגברברים יצאו לחופשה ומיד הצטרפו לאמא ואבא בעבודה במסעדות הרשת המשפחתית. איזה כיף להם.

תמונת כתבה


עמית אבוטבול המקסים, ארז באחד מימות השבוע את אבא עדי ומיקם אותו בקיאק זוגי בחוף חברת חשמל. השניים יצאו לשייט מהנה במיימי המפרץ, שייט שטוב לא רק לנפש אלא גם לפיגורה.

תמונת כתבה


ליאן, הבן המוכשר של אלינור צוקר ('הילטון מלכת שבא'), קיבל תעודת הצטיינות לימודית. ליאן שעולה לכתה ג' בבית הספר 'הרי אילת', לא רק מצטיין בלימודים אלא גם מצטיין בקבוצת הכדורגל בה הוא משחק זו השנה השלישית. על זה נאמר - נתן בדאבל. תנו כבוד.

תמונת כתבה


הבונבון הזה עונה לשם גבריאל טפירו, הבן של אמא סולנג' ואבא יוסי. הוא אוטוטו בן שנתיים ומחכה בקוצר רוח לאח החדש שיש לאמא בבטן. גבריאל הוא ילד מדהים בעל חיוך כובש ואין פלא שרבים עוצרים את אמא ברחוב ומציעים לה לשלוח את הבונבון לדוגמנות. 'בייבי' מפרגן.

תמונת כתבה


קבלו את ילדי הקייטנה 'כל שבוע חגיגה', הפועלת בימים אלו של חופש גדול בניצוחה של חדווה ביטון המוכרת לטוב מצהרון 'צהריים בחדווה'. בימים אלו מעבירים הצעירים את הימים בכיף בקייטנה בה בכל שבוע עוסקים בנושא אחר וגם מקנחים את אותו שבוע בחגיגה, ממש כשם הקייטנה. תפסנו את החבר'ה על חם. איזה כיף להם.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש