פרסומת
דלג

נשיקות

מאת: ● 12/7/2011 20:58 ● ערב ערב 2506
נשיקות

צוות מנצחתמונת כתבה


ב'נייל סטודיו' בהדרכתה של רוני מימון עובדים בקצב עם צוות מורים מנצח. תמי ברבי, מורה לבניית ציפורניים עם ותק של 18 שנה, רוני מימון, קוסמטיקאית מדופלמת עם ותק של 15 שנה ואודליה כהן, מורה לאיפור עם ותק של 12 שנה. 'נייל סטודיו', הבית של מקצועות היופי.

הסבלנות משתלמתתמונת כתבה


אהובה, מנהלת סניף 'מאוחדת' והמזכירה, מאיה אלקובי, ממשיכות לפנק את תושבי אילת כמו שהן יודעות, תמיד עם חיוך גדול וסבלנות רבה.

אולה... טנג'י!תמונת כתבה
צילום: יואל מור


אבי טנג'י (שמאלי), הבעלים של מסעדות 'אולה', 'רק בשרים' ו'רק דגים', מקבל תמיד את הכבוד הראוי מאופיר חן, מנחה הקריוקי ב'אולה'. מדי ראשון וחמישי, בערבי הקריוקי ב'אולה' לוקח טנג'י את המיקרופון ומוכיח לכולם איזה קול מדהים יש לו ואיזה קריירה מוצלחת היתה יכולה להיות לו, בדיוק כמו הקריירה הקודמת שלו כמנהל בידור.

למנויים בלבדתמונת כתבה
צילום: ליאב פלד


ערן שטרן, יזם עסקי ומנטור, התארח במלון 'קלאב הוטל' והעביר הרצאה מרתקת למנויי 'אנרג'י קלאב', מועדון הכושר והבריאות. בתמונה: שטרן (שני מימין) עם אודליה, מנהלת המועדון והמדריכים, סטאס, ויעד. \

כבוד לירדניםתמונת כתבה


קובי טולדנו, מנכ"ל מלון 'קראון פלזה', אירח את אחד מסוכני הנסיעות הגדולים מירדן, הכל בעזרתו של סמו סמוראי שבמשך שנים שומר על קשרי תיירות עם הצד השני. שף המלון, ניר אבוטבול אירח אותם לארוחת גורמה.

ה'טויוטה' החדשהתמונת כתבה


מנהל המכירות של סוכנות 'טויוטה' בסוכנות הבנים אילת, שחר קדוש, התקשר השבוע ליובל אפרת כדי להודיע לו כי הרכב שהזמין, טויוטה ספייס וורסו מדהימה וחסכונית מבית 'טויוטה' הגיעה. השבוע הוא מסר לו את המפתחות.

חשמל באווירתמונת כתבה
צילום: יואל מור


דודו לייבוביץ מ'טרקלין חשמל', הפך את חוף 'נביעות' (גלינה לשעבר) לא רק למקום הבילוי שלו, אלא גם של משפחתו. את יום ההולדת לבתו, ניב, חגג לייבוביץ בחוף 'נביעות'.

מלאכיות און לייןתמונת כתבה
צילום: יהודה בן יתח


אבנר ואלעד מחנות און ליין יצאו ליום חופש והפקידו את חנות הטלפונים בידיהם של מזי (מימין), רעייתו של אבנר, ודבי העובדת. השתיים, עם חיוך כובש ושירות מקצועי, תקתקו את הכול ואבנר ואלעד, שחזרו מרוצים, החליטו שאם כך, החופשה הבאה שלהם תהיה ליותר מיום אחד. הם החלו כבר עכשיו בתכנון החופשה הבאה.

פרויקט מוצלחתמונת כתבה


בשבוע שעבר נערך במלון 'אסטרל ויליג'' טקס הסיום של הפרויקט הציוני 'אורנים'. במסגרת הפרויקט עבדו המתנדבים במלון, למדו עברית באולפן, התנדבו בפרויקטים קהילתיים בעיר והשתתפו בטיולים להכרות הארץ. מנכ"ל המלון, ג'ורג' תורג'מן, בירך את המתנדבים ואיחל להם בהצלחה בהמשך דרכם. ליז אלפסי, מנהלת משאבי אנוש במלון, בירכה את המתנדבים וחילקה להם תעודות השתתפות ותעודות הצטיינות.

טעים ומענייןתמונת כתבה


דורון מזרחי (ימני), מנהל סניף אילת של האגודה לתרבות הדיור, פגש במסעדת 'דניס' את חיים עמר, סמנכ"ל עיריית אילת. השיחה בין השניים כללה שני נושאים עיקריים: פוליטיקה ואוכל.

בשביל העובדיםתמונת כתבה


מנהלי המחלקות ומנכ"ל מלון מג'יק פאלאס, דודי בן גל, לקחו הפסקה מהגשת ארוחת צהריים לטובת יום כיף שערכו לעובדי מלון מג'יק פאלאס במסעדת המלון.

ערב נהדרתמונת כתבה
צילום: שילה אמסלם


רגע לפני שהם עלו להופיע בכנס לשכת רואי חשבון במלון 'ארמונות הרודס' באילת, הצמד, אלי פיניש ומריאנו אידלמן ('ארץ נהדרת'), לקחו אתנחתא קצרה לכוס קפה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש