פרסומת
דלג

אפטר שוק

מאת: רוני מויאל ● 23/7/2011 16:40 ● ערב ערב 2507
אפטר שוק

תמונת כתבה


בשבוע שעבר, אחרי שדובר רבות על מתחם הקיץ החדש של ה'ג'ויה', הגיעו מאות בליינים לערב הפתיחה של המקום עליו ניצחו אלעד גוזלן, מתן בארי, ערן אוזייה ושאר הצוות. ללא ספק ולאור התגובות הרבות שהמשיכו להגיע לעוסקים בדבר, גם ימים אחרי הפתיחה, מדובר באחד מהמקומות היפים באילת.

תמונת כתבה


האמנים לא מפסיקים לדפוק שעון נוכחות באילת והגעתם להופעות במועדונים בעיר ממשיכה במלוא הקצב. מועדון ה'גלינה' הביאו את הרכב הדאנס המצליח 'אפיפוני' מבית היוצר של עופר ניסים להופעה חיה במקום. המועדון היה גדוש במעריצים רבים למרות שלהם זו כבר ההופעה המי יודע כמה במקומות הבילוי השונים באילת.

תמונת כתבה


יש לנו עוד כמה אמנים לספר עליהם, אבל נעצור שנייה ונאחל מזל טוב ליחצן ה'דיזינגוף' וה'גלינה', שגיב אמירה, שחגג בשבוע שעבר את יום הולדתו בהפקה גדולה שנערכה במקום. מאות אנשים הגיעו לכבד את שגיב, לאחל מזל טוב ולקחת חלק בחגיגה שנמשכה עד אור הבוקר. גם המדור מצטרף לברכות.

תמונת כתבה


מזל טוב אנחנו שולחים לגאנם מחנות הספורט 'אדידס' שחגג בשבוע שעבר את יום הולדתו ב'ג'ויה' עם הרבה פינוקים, שמפניות ואלכוהול שזרמו על ידי הצוות.

תמונת כתבה


למועדון ה'ג'ויה', ערב אחרי הפתיחה המתוקשרת של מתחם הקיץ החדש שלהם, הגיע הזמר נאור אורמיה להופעה במקום. המועדון היה מלא עד אפס מקום במעריצים ועוד יותר - במעריצות משולהבות שלא נתנו לו לרדת מהבמה, וגם אחרי שסיים את ההופעה, בקושי הצליחו המאבטחים להוציא אותו החוצה בגלל לחץ המעריצות עליו לקבל תמונה, וגם זה קרה אחרי שלא פעם היה נדמה שהן עומדות לתלוש את הבגדים מעליו מרוב אהבה. אגב, ממש היום יופיעו ב'ג'ויה' הרכב הדאנסKNOB אחרי היעדרות ממושכת מהמועדונים בעיר, ומחר יתארח בעמדת הדי ג'יי ערן ברנע במסגרת ליין חדש שמשיקים במקום היחצנים שגיא נהרי ואבי תורג'מן והמיועד לגילאי 25+ או לכל אלה שמעדיפים להשאיר את הפוזה בצד וליהנות נטו. שיהיה בהצלחה.

תמונת כתבה


ב'בר הכותנה' שבמרכז התיירות, הבייבי החדש של אשכול לוי, ההצגה הישראלית והים תיכונית ממשיכה כל סוף שבוע וגם הפעם, הגיעו עשרות בליינים ליהנות מערב ים תיכוני אל תוך הלילה עם הזמר יוני אלבז ודי ג'יי דניאל מון על העמדה. כמו תמיד, הבליינים פונקו כל הלילה עם צ׳ייסרים ופינוקים על הבר....

תמונת כתבה


הגיע הזמן להזכיר עוד כמה סלבס שדפקו שעון נוכחות באילת בשבוע שעבר. נתחיל עם הזמרת ג'ולייטה שהגיעה לאילת בזמן שהתוכנית בה היא משתתפת 'חי בלה לה לנד' משודרת וקוצרת אחוזי רייטינג לא מבוטלים. למדור נודע, שבעקבות השתתפותה בתוכנית, יש כבר מי ששוקל להזמין אותה להופעה בפעם הראשונה באילת ואכן הופעתה הקרובה תתקיים כבר בסוף השבוע ב'ביטלס'. בתמונה: עם כמה מהמעריצים וגם עם ענת מישורי, האישה והפרחים, שלא מפספסת כמעט אף סלב ודואגת לפנק אותו בפרח בסיום יום העבודה שלה.

תמונת כתבה


יום ראשון בשבוע - מועדון ה- SEVEN מאות בליינים צובאים על דלתות הכניסה כשבמקום כבר נמצאים מאות אחרים. הסיבה העיקרית לכך: נוכחותם של אורית פוקס וצחי נוי שהגיעו לתת שואו מיוחד. לאחר הצלחת המופע הקודם שלהם באילת בחודש שעבר ולאור דרישת הקהל, הם הגיעו שוב. אורית עם הלוק והפרונט שאי אפשר לפספס נכנסה לתוך הבר, דפקה אין ספור פוזות סקסיות מול המצלמה ומזגה שאטים חופשי לכל הבליינים ל"מורת רוחו" של יקיר אוחיון, מנהל הבר, שדאג לרגע שהיא תמזוג לא מהבקבוק הנכון, ואילו צחי נוי נתן שואו מצחיק ומטורף כאחד עם מחרוזת שירים מימי 'אסקימו לימון' אל מול תשואות הקהל הרבות שקיבל.

תמונת כתבה


ב'ביטלס' פגשנו בסוף השבוע את ליז אליהו ונורית גווילי שלקחו פסק זמן מהעבודה ומהלימודים והגיעו להעביר ערב של כיף עם כוס יין ביד והרבה פוזות מול המצלמה שאוהבת תמיד לצלם אותן.

תמונת כתבה


במועדון ה-VIEW ממשיכים לפנק את הבליינים עם הופעות של אמנים אורחים וביום שישי שעבר, במסגרת ליין ה'אולסטארס', אירחו היחצנים מתן אזולאי, מור אביטן ואלדר אמויאל, את הזמר ליאור מיארה בהופעה חיה. ליאור, שנעדר מבמות המועדונים זה זמן רב, כבש את הבמה בהופעה סוחפת, קופצנית ושמחה עם שלל להיטים שהשאירו ללא ספק טעם של עוד.

תמונת כתבה


מזל טוב אנחנו שולחים לרועי לוי, הבעלים של 'חומוס בר', שחגג בשבוע שעבר את יום ההולדת שלו במועדון ה'גלינה' עם שלל פינוקים מצוות המקום אבל בעיקר עם הרבה שמח שדאגו לעשות החברים. בהזדמנות זו המדור רוצה להבטיח לו שהוא מבטיח לפנות קצת זמן ולהגיע אליו לאיזו ארוחת צהריים משביעה...

תמונת כתבה


נכון שבשבוע שעבר הגדרנו את הברמן איליי חדד כדוגמן הבית של ה'גלינה'/'דיזינגוף' אבל משום מה, התמונות לא היו ממש ברורות, אז הפעם, ניתן פיצוי עם כמה תמונות אחרות של הבחור... כדי לראות את השמח שהוא עושה על הבר כל ערב, תצטרכו להגיע ולהתיישב מולו על הבר. רצוי מול כוס הטיפים!!!