פרסומת
דלג

ילד בן 12.5 חשוד בהצתות

מאת: מערכת ערב ערב ● 31/7/2011 10:27 ● ערב ערב 2064
קטין תושב אילת שנעצר בסוף השבוע בחשד להצתת מזרן, הודה ב-3 מקרי הצתה נוספים, שניים מהם כלי רכב וכן מזרן נוסף בחצר בית. הוא הוביל את השוטרים ושיחזר עימם את מקרי ההצתה השונים. למרות גילו הצעיר, נעצר ונכלא לצרכי החקירה
ילד בן 12.5 חשוד בהצתות

ממשטרת אילת נמסר כי ביום חמישי התקבל במוקד דיווח על שריפה של ספה בחצר בית במרכז העיר. צוות סיור בפיקודה של השוטרת לימור דרהי הגיב לקריאה והגיע למקום האירוע. בפעילות איתור מהירה שנערכה בסיוע שכנים אותר חשוד בהצתה, קטין כבן 12.5 תושב אילת. החשוד עוכב לחקירה למשרד הנוער של מרחב אילת שם נחקר ובמהלך חקירתו סיפר על מספר מקרים נוספים בהם הצית כלי רכב וציוד נוסף.

חוקר הנוער, רס"ב עופר תם שחקר את הקטין קשר בין מקרה ההצתה בו עוכב הקטין לבין מקרי ההצתה האחרים שבוצעו ברחבי העיר בחודשים האחרונים בעקבותיהם הוקם צוות חקירה מיוחד במרחב. החוקר חקר את הקטין בדבר מקרים נוספים אלו וזה הודה ב-3 מקרי הצתה נוספים, שניים מהם כלי רכב וכן מזרן נוסף בחצר בית. בנוסף אף הוביל החשוד את השוטרים ושיחזר עימם את מקרי ההצתה השונים.

הקטין, למרות גילו הצעיר נעצר ונכלא לצרכי החקירה. מעצרו הוארך ע"י בימ"ש השלום באילת ביום אחד לאור חומרת העבירות. בהמשך הועבר החשוד להוסטל מחוץ לעיר אילת לשם טיפול והשגחה ובכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום בגין עבירות ההצתה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש