פרסומת
דלג

'קאזה דו ברזיל- אילת' עפה מהליגה!

מאת: ● 4/8/2011 17:03 ● ערב ערב 2509
איזה הפסד אכזרי. אך לא צריך למהר ולהספיד את הקבוצה של רז חיים ואבי כראל. כבר עכשיו יש דיבורים על הכוונה להרחיב את הליגה בשנה הבאה ל- 12 קבוצות, כך שהפעם יהיה קל יותר להיכנס ממשחקי המוקדמות. נבדקת האפשרות שהמאמן רז חיים יעבור לצד הניהולי. הכוונה בעונה הבאה לחזק את הקבוצה בשני זרים ברזילאיים

איזו דרמה התחוללה בשישי שעבר על מגרש החול בחוף פולג בנתניה. קבוצת 'קאזה דו ברזיל- אילת' נלחמה על חייה בליגה, אך למרות הזעזוע שניסה לעשות רז חיים כאשר פינה את מקומו לאדר זינו, הקבוצה הפסידה ותנסה בשנה הבאה לחזור לליגה ממשחקי המוקדמות. למרות הכישלון של הקבוצה האילתית בעונה זו, מסתמן כבר עכשיו, כי בשנה הבאה יהיו סיכויים גדולים יותר להיכנס לליגה. כבר עכשיו מדברים בליגת כדורגל החופים על הכוונה להרחיב את הליגה ל- 12 קבוצות, במקום עשר כיום.

זינו: "עמדנו בכבוד במשחק"


למרות הבשורות הטובות, באילת לקחו קשה את ההפסד לפתח תקווה בתוצאה 2: 3. צמד של אדם דדון מאילת היה אמור להספיק להארכה ואפילו לבעיטות הכרעה, אבל חצי דקה בתוך תוספת הזמן, גדעון שרביט הפתח תקוואי קבע את גורלה של הקבוצה האילתית בשער דרמטי.
זינו לא שוכח לפרגן לשחקנים. "עד עכשיו השחקנים מתקשרים אליי ולא מאמינים שהפסדנו את המשחק ועוד בדרך כזאת. במהלך השבוע, כאשר אימנתי את השחקנים, ראיתי את התאווה שלהם, את הרצון להשיג את המטרה. חוץ מהתוצאה, הם שיחקו אותה על המגרש. עמדתי על הקווים והייתי גאה בשחקנים על רוח הלחימה, ברצון ובהקרבה. למרות ההפסד, ברחוב האילתי קיבלו אותנו בגישה חיובית, פרגנו, כולם רואים שיש פה נקודת אור, לעשות משהו יפה במיזם הזה".

כראל רוצה זרים


הרמה של הליגה עלתה השנה, השחקנים הזרים ששיחקו בקבוצות השונות שינו לגמרי את פני המשחק, וזה כנראה מה שהביא את הבעלים של הקבוצה, אבי כראל, להצהיר שבשנה הבאה הוא הולך על כל הקופה. "אני גאה בקבוצה ובשחקנים שהגיעו עם הרבה נשמה ומחויבות", אמר השבוע כראל, "אבל זה לא הספיק לנצח את המשחק. בימים הקרובים, נשב כדי לסכם את העונה האחרונה ונתכנן את צעדינו לגבי העונה הבאה".

הליגה התחזקה בגלל השחקנים הזרים, מה עם שחקנים זרים?
"אני מניח שניאלץ להביא שחקנים נוספים ואפילו זרים. הכוונה היא להביא לפחות שני שחקנים ברזילאים, והרעיון הזה בהחלט עומד על הפרק".

אתה מאוכזב ממה שקרה לקבוצה העונה?
"אני מאוכזב מהתוצאה הסופית ומכך שלא הצלחנו להציג יכולת מקצועית גבוהה במהלך העונה. המיזם הזה הוא מיזם כיפי, שמביא לידי ביטוי את יכולת השחקנים המקומיים ונותן להם במה כדי להצליח.
חוץ מזה, המיזם מקדם את האינטרסים של העיר, ועל כך אני שמח. לפחות את זה הצלחנו במידה מסוימת להשיג השנה. המיזם הזה הוא בהשקעה פרטית ועם התנדבות של הרבה אנשים ולכן צריך להסתכל על זה בפרספקטיבה אחרת".

מה יהיה עם רז חיים?
"רז הוא חלק בלתי נפרד מהקבוצה ומהמיזם הזה, הוא יהיה האיש הדומיננטי, אם לא על הקווים, לפחות בצד הניהולי של הקבוצה. אני מקווה שבשנה הבאה, עם שחקנים זרים, נגיע רחוק יותר. הרצון הוא כמובן להצליח יותר בליגה הזאת, גם אם זה ממשחקי המוקדמות. אנחנו נשאף לשם ואני מאמין שנעשה את זה".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש