פרסומת
דלג

ספורטיזי

מאת: ● 10/8/2011 08:42 ● ערב ערב 2510
ספורטיזי

מצטיין הטורנירתמונת כתבה


זהו דון כהן, קשרה המוכשר של קבוצת ילדים ב' של בני אילת, שחזרה בשבוע שעבר מטורניר יוקרתי באנגליה כחלק מהטיול, ביקרה הקבוצה באצטדיון 'אולד טראפורד' של קבוצת הפאר האנגלית מנצ'סטר יונייטד. אבל לא פחות חשוב היה הרגע שבו דון נבחר על ידי המאמן, תמיר נופי למצטיין הטורניר, לאחר שכבש שני שערים ובישל שניים נוספים. כל הכבוד.

ירידה לשם עלייה?תמונת כתבה


קבוצת הפוצ'יוולי של מסעדת 'בונסאי', בניהולו של הכדורגלן, ערן מזרחי היא אחת משתי היורדות לליגה השנייה, אבל לתשומת ליבו של מזרחי, הבעלים של המסעדה ושחקן בקבוצה. האייטם הפך להיות עוד יותר מעניין כאשר המדור הבין כי השחקן איציק כץ לא ממש זוכר את השם של הקבוצה בה הוא משחק. אגב, הניסיונות של כץ להכחיש, לא ממש צלחו.

מחליף זמניתמונת כתבה


היום: שני. המקום: מגרש הכדורגל העירוני. מאמן ילדים ב', תמיר 'תותי' נופי, שרק חזר מלונדון, מנצל את הזמן הפנוי מהפגרה, ונרתם כבר באימון הראשון של קבוצת הכדורגל הבוגרת, לעזור לאיש המשק הפצוע, ראובן בוהדנה. הוא תיזז בין השחקנים, מילא עבורם מים, ניפח את הכדורים ודאג שאימון הפתיחה של הבוגרים יעבור בשלום.

החיים הטוביםתמונת כתבה


אפרופו איש המשק של האגודה. בזמן שבקבוצה האילתית עשו חושבים מתי הם פותחים את העונה, ראובן בוהדנה לקח את אשתו ונסע לחופשת הפלגה באירופה למשך עשרה ימים. לאחד האימונים הביא את התמונות, כדי שכולם יקנאו, כולל מנהל המגרש, ארז בוסקילה.

זיכרונות מהחתונהתמונת כתבה


פזית זינו-לנקרי, אשתו של אדר, קפטן קבוצת הכדורגל המקומית ומבכירי השחקנים בליגת הפוצ'יוולי בארץ כבר נשואים, אבל פזית כנראה עדיין מתגעגעת לתקופה שבה כיכבה ככלה טרייה. בחתונה של חברים, היא לקחה את ההינומה של הכלה ודגמנה עבור המדור, לצדו של זינו.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש