פרסומת
דלג

חיילים: הגישו מועמדות למילגת לימודים!

מאת: מערכת ערב ערב ● 10/8/2011 19:55 ● ערב ערב 2064
ארגון ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF) קורא לחיילי צה"ל להגיש מועמדות למלגת לימודים IMPACT! במסגרת התוכנית, כל מלגאי, מקבל 4,000 דולרים לכל שנת לימוד, הממומנות על ידי תורם אישי, המלווה את המלגאי לאורך כל לימודי התואר
חיילים: הגישו מועמדות למילגת לימודים!בימים אלו, מתחיל תהליך המיון והבחירה לשנתה העשירית של תוכנית המלגות IMPACT! של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב (FIDF). תוכנית המלגות IMPACT! נוסדה בשנת 2002 במטרה להוקיר ולהודות לחיילים ששרתו במערך הלוחם בצה"ל ולהעניק להם מלגת לימודים מלאה ללימודי תואר ראשון, בכל אחד ממוסדות הלימוד להשכלה גבוהה בישראל.

במסגרת התוכנית, כל מלגאי, מקבל 4,000 דולרים לכל שנת לימוד, הממומנות על ידי תורם אישי, המלווה את המלגאי לאורך כל לימודי התואר. כל מלגאי IMPACT! מתחייב להעניק בחזרה לקהילה, ומתנדב בכל שנת לימודים 130 שעות למען הקהילה, באחד מ-15 ארגוני התנדבות אשר פועלים בשיתוף פעולה עם תוכנית המלגות.
מאז הקמת התוכנית תרמו מלגאי IMPACT! למעלה ממיליון שעות התנדבות למען הקהילה בישראל.

עד היום, סיימו את לימודיהם במסגרת התוכנית 2,000 מלגאים, ובשנת הלימודים תשע"א (2010 – 2011) לומדים ב 80 מוסדות ברחבי הארץ כ- 3,000 סטודנטים.

המלגאים נבחרים על ידי וועדה ציבורית, אשר פועלת בהתנדבות, לפי הקריטריונים הבאים:

חייל/ת משוחרר/ת, אשר שרתו כלוחם/ת או תומך/ת לחימה וביצעו שרות צבאי מלא.

ממשפחה מעוטת יכולת כלכלית.

תחילת לימודים תוך ארבע שנים מהשחרור מצה"ל.

לימודים לתואר ראשון בהיקף מלא במוסד המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, או לימודי תעודה של שנה לפחות במוסד לימודים המוכר על ידי משרד העבודה / החינוך.

סטודנטים המעוניינים להתקבל לתוכנית המלגות, מוזמנים לפנות לאתר האינטרנט:
www.fidf.org/impact