פרסומת
דלג

בגלל הפיגועים: אמנים ביטלו הופעתם בפסטיבל הג'אז

מאת: מערכת ערב ערב ● 20/8/2011 18:13 ● ערב ערב 2064
מספר אמנים שאמורים היו להופיע בפסטיבל 'ג'אז הים האדום', ביטלו את השתתפותם. בזכות מכירות הכרטיסים החלשות: תושבי אילת יוכלו לצפות במופעים במחיר של 30 שקלים בלבד
בגלל הפיגועים: אמנים ביטלו הופעתם בפסטיבל הג'אז

ידיעה קשורה:


מכירת כרטיסים חלשה לפסטיבל הג'אז

מספר אמנים שאמורים היו להופיע בפסטיבל 'ג'אז הים האדום', ביטלו את השתתפותם. שני אמני הפסנתר הבינלאומיים ג'יסון מורן ואדי פלמיירי - השם הגדול ביותר שמארגני הפסטיבל היו אמורים להביא השנה, וכמו כן ההרכב 'טובה סקיני', הודיעו כי לא יגיעו. האמנים אבישי כהן, אסף אבידן, קרני פוסטל, ג'יסון לינדנר והאחים כהן - יעלו מופעים מיוחדים בפסטיבל במקומם.

בזכות מכירות הכרטיסים החלשות: תושבי אילת יוכלו לצפות במופעים במחיר של 30 שקלים בלבד.

להלן השינויים בלוח המופעים של הפסטיבל

:

יום א' ה-21.8: בשעה 20:00 תתקיים הופעה של דניאל זמיר וניתאי הרשקוביץ במקום בשעה 21:45. ב-21:45 תתקיים הופעה של ג'יסון לינדנר והאחים כהן בארנה, וכן הופעה של Roberto Rodrigueze and the Cuben Jewish Allstars - הופעה המשלבת מוסיקה לטינית ויהודית. שאר המופעים ביום א' ישארו כמתוכנן, ביניהם המופעים של יוני רכטר, שישיית יונתן וולצ'וק, וההרכב ISRAEL ALL STAR - המורכב מן האבות המייסדים של סצנת הג'אז בישראל, וכן האמנים הבינלאומיים: ג'סי פאלטר ופדריטו מרטינז.

ביום ב' ה-22.8 בשעה 21:45: תתקיים הופעה מיוחדת של אבישי כהן (המנהל האמנותי של הפסטיבל) ובשעה 23:15 הופעה של אסף אבידן וקרני פוסטל (במקום הופעתו של ג'ייסון מורן שבוטלה).

לגבי יום ג' ה-23.8 - עדיין לא נמסרה הודעה

.