פרסומת
דלג

מלון בן 11 קומות מעל 'פארק הקרח'

מאת: עומר כרמון ● 2/9/2011 17:25 ● ערב ערב 2513
עיריית אילת אישרה לבעלי 'פארק הקרח' לבנות בית מלון בן 250 חדרים, מעל חלקו הדרומי של המבנה המוקם כעת. לדברי היזם, האטרקציה תוכננה מראש כדי שתוכל לשאת את משקל המלון המוצע. קניון 'פארק הקרח' והאטרקציה אמורים להיפתח בחודש נובמבר הקרוב. המלון מתוכנן להיבנות בשלבים
מלון בן 11 קומות מעל 'פארק הקרח'לא רק קניון ומשטח החלקה. עיריית אילת אישרה לבעלי 'פארק הקרח' לבנות בית מלון בגובה של 11 קומות מעל חלקו הדרומי של המבנה המוקם כעת. המלון יכיל 250 חדרים, וכל חדריו המתוכננים יפנו לים. היזם, נסים יניב, שהופיע בפני חברי הוועדה המקומית בעיריית אילת, הבהיר, כי הקמת המלון החדש לא תשנה את חלוקת השטחים שאושרה בידי הוועדה המחוזית ב'פארק הקרח' עצמו: 12 אלף מ"ר לאטרקציית הקרח. 4,300 מ"ר למסחר תיירותי ו-1,200 מ"ר להסעדה ואטרקציות בידור.

'פארק הקרח' עצמו אמור להיפתח בחודש נובמבר הקרוב. היזמים מסרו כי הוא יכיל אמפיתיאטרון ענק, לונה פארק, איגלו בגודל של כ- 500 מטר שבו יורד שלג, ומשטח החלקה אולימפי. בעוד שבועות אחדים, אמורה החברה לפיתוח חוף אילת (חפח"א) להתחיל בביצוע פרויקט השטח הציבורי סביב 'פארק הקרח': ייבנו 12 אלף מ"ר של טיילת ומדרכות מוארות, חלקן מוצללות. כמו כן, ייבנו גשר להולכי רגל, ושני מעגלי תנועה חדשים: בצומת הרחובות קאמפן ופיסטיאני, ובסוף רחוב קאמן (סמוך לכניסה המערבית ל'פארק הקרח'). בנוסף, יפותחו 7,000 מ"ר של גינון ו- 5,200 מ"ר של חנייה ציבורית.

ב'פארק הקרח' טוענים, כי המבנה עצמו תוכנן כדי שיוכל לשאת את משקל המלון המוצע. במסגרת התוכנית החדשה, יתווספו 22 מקומות חנייה חדשים. לדברי היזם, לא תהיה מצוקת חנייה מכיוון שקיימת יתרה של חניות בפרויקט הקיים. במידה והתוכנית להקמת המלון תאושר בידי הוועדה המחוזית, יוקם המלון בשלבים מעל האטרקציה הפעילה.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש