פרסומת
דלג

גביע הפדרציה בטניס ייערך שוב באילת

מאת: ● 28/9/2011 15:36 ● ערב ערב 2517
איגוד הטניס הישראלי ביקש לארח שוב באילת את טורניר גביע הפדרציה לנשים, ובארגון ITF נענו בחיוב. בחודש פברואר הקרוב, ינחתו באילת 16 נבחרות טניס נשים מהטובות בעולם
גביע הפדרציה בטניס ייערך שוב באילת

תושבי אילת היכונו. גם החורף הזה הולך להיות חם. לאחר אירוח ראשון מוצלח של גביע הפדרציה בטניס לנשים, באילת, בחודש פברואר השנה, הודיע ארגון ה -ITF לנציגי איגוד הטניס הישראלים, כי בקשתה של ישראל לארח בשנית את טורניר הפדרציה באילת נתקבלה. באיגוד מציינים, כי תהיה זו הפעם הראשונה בה תארח מדינה פעמיים ברציפות את הבית האירופאי אפריקני. התחרות צפויה להתקיים בתחילת חודש פברואר 2012.

כזכור, בפברואר 2011, אירחה העיר אילת לראשונה את גביע הפדרציה בטניס לנשים, במסגרת הבית האזורי האירופאי הבכיר. בין הנבחרות שהגיעו לישראל: אוסטריה, פולין, סלובניה, שוויץ, הולנד, רומניה, בריטניה, הונגריה, בלארוס, קרואטיה, בולגריה, לטביה, יוון ולוקסמבורג. את הנבחרת של ישראל הובילה כמובן שחר פאר, איתה התחרו המדורגת הראשונה בעולם הדנית, קרוליין ווזניאקי ושחקניות טופ 10 נוספות, הבלארוסית ויקטוריה אזרנקה והפולניה אגניישקה רדוואנסקה. באיגוד הישראלי לטניס הודיעו אז כמו היום בהתרגשות, כי פדרציית הטניס העולמית ITF ממשיכה להביע את אמונה בישראל כמעצמת טניס מן השורה הראשונה. "זוהי הוכחה נוספת לכך שה-ITF מעריך את יכולת איגוד הטניס הישראלי באירוח תחרויות בינלאומיות", אמר בתגובה יו"ר האיגוד, מיכאל קליין.

כידוע, נערכה העיר אילת בקדחתנות לקראת האירוח ששם את העיר אילת על מפת הספורט הבינלאומי. 2.7 מיליון ₪ במימון קרן המשחקים של הטוטו ועיריית אילת הושקעו במגרשי הטניס העירוניים. במסגרת העבודות, הוצבו טריבונות בכל המגרשים, כולל מושבים חדשים עליהם מתנוסס השם – EILAT , כל הגדרות במתחם הוחלפו, המגרשים נצבעו וסומנו בהתאם לתקן, הוצבו מלתחות ושירותים, חדרי ספח, משרדים, הוחלפה התאורה, הותקנה מערכת כריזה ועוד.
לצד עבודות אלה, הונגש כל המתחם לנכים מהחנייה ועד למגרשים עצמם. כחלק מהעבודות, הוגדל היציע המרכזי מ – 400 מושבים ל – 700 מושבים קבועים, בנוסף לטובת התחרות וקם יציע פריק מול היציע הקבוע המכיל 500 מושבים ועוד 500 מושבים בחמשת המגרשים הנוספים. סך הכל במתחם הטניס היו 1,700 מושבים לטובת התחרות, אותם פקדו כ – 2,500 אוהדים מדי יום. ככל הנראה, גם הפעם ישקיעו הישראלים בטיפוח המגרשים לפני התחרות.

שתפו את הכתבה בפייסבוק