פרסומת
דלג

על ראש הגנב בוערת האפליקציה

מאת: מערכת ערב ערב ● 3/10/2011 10:42 ● ערב ערב 2064
ממשטרת אילת נמסר כי ביום ראשון הוגשה תלונה על ידי תושבת העיר, כי לבתה הנכה בת ה-24 נגנב מכשיר טלפון סלולארי מסוג 'אייפון' . בתלונתה סיפרה המתלוננת כי ביצעה איכון לבדיקת הימצאות הטלפון באמצעות אפליקציה מתאימה. בתוצאת האיכון הופיע כי מכשיר הטלפון נמצא בבית בפינת רחובות בשכונת וילות בעיר
על ראש הגנב בוערת האפליקציה

ממשטרת אילת נמסר כי ביום ראשון הוגשה תלונה על ידי תושבת העיר, כי לבתה הנכה בת ה - 24 נגנב מכשיר טלפון סלולארי מסוג 'אייפון' .

בתלונתה סיפרה המתלוננת כי ביצעה איכון לבדיקת הימצאות הטלפון באמצעות אפליקציה מתאימה. בתוצאת האיכון הופיע כי מכשיר הטלפון נמצא בבית בפינת רחובות בשכונת וילות בעיר. צוות סיור בפיקודו של רס"ל איתן קולר יצא לאתר את מכשיר הטלפון על פי מפת האיכון.

כאשר הגיעו השוטרים לדלת הבית, חייגה בעלת הטלפון אל המכשיר . מצידה השני של הדלת נשמע קול צלצול המכשיר. השוטרים דפקו על דלת הבית ואת הדלת פתחה דיירת המתגוררת במקום. לשאלת השוטרים היכן נמצא מכשיר הטלפון הציגה הדיירת טלפון סלולארי ישן ולא מתאים לתיאור.

בחיפוש קצר שנערך בבית נמצא מכשיר הטלפון הגנוב. הדיירת , תושבת אילת בת 23 שהפכה לחשודה בגניבת המכשיר עוכבה לחקירה במשטרת מרחב אילת . בחקירתה הודתה בגניבת הטלפון.בתום חקירתה שוחררה בתנאים מגבילים ומכשיר הטלפון הוחזר לבעליו.