פרסומת
דלג

'ישראייר' השיקה את צי המטוסים החדש

מאת: מערכת ערב ערב ● 5/10/2011 19:47 ● ערב ערב 2064
ביום שלישי התקיים באילת אירוע לציון השקת צי המטוסים החדש של 'ישראייר' וסיכום שנת תשע"א. האורחים הגיעו בטיסה מסחרית של החברה, במטוס ATR 72 החדש. צבי יוכמן, יו"ר IDB תיירות: "'ישראייר' הייתה ותמשיך להוות נדבך חשוב בחיי בירת הנופש של ישראל ושימורה ככזו". סמנכ"ל מסחר ותעופה IDB תיירות, דרור בהט: "במהלך השנה האחרונה העמיקה 'ישראייר' את מעורבותה הקהילתית בקרב תושבי אילת ואת פעילותה בתחום התרבות והספורט בעיר"
'ישראייר' השיקה את צי המטוסים החדש

ביום שלישי התקיים באילת אירוע לציון השקת צי המטוסים החדש של 'ישראייר' וסיכום שנת תשע"א. האורחים הגיעו בטיסה מסחרית של החברה, במטוס ATR 72 החדש.

במהלך האירוע הציג צבי יוכמן, יו"ר IDB תיירות, את השינויים המשמעותיים שעברה ישראייר בשנה האחרונה. לדבריו, "השנה האחרונה ודאי תיזכר כאחת השנים המשמעותיות ביותר עבור 'ישראייר', במהלכה הכפילה החברה את כמות הנוסעים תושבי אילת בהשוואה לשנה שעברה. פתחנו את השנה עם תחילת פעילותם של שני מטוסי 'איירבס A320' חדשים וסיימנו עם רכישתם והגעתם של שני מטוסי ATR, אף הם חדשים, שנכנסו לפעילות מיידית בחברה, בכך הפכה 'ישראייר' לחברת התעופה עם צי המטוסים החדיש ביותר בעולם. אין ספק שצי המטוסים החדש שיפר באופן ניכר את השירות לנוסעים ואת העמידה בלוחות זמני הטיסה, הן בפעילותה הבינלאומית של ישראייר והן בפעילותה בטיסות הפנים ארציות. 'ישראייר' היתה ותמשיך להוות נדבך חשוב בחיי בירת הנופש של ישראל ושימורה ככזו".

סמנכ"ל מסחר ותעופה IDB תיירות, דרור בהט, הוסיף וציין כי "במהלך השנה האחרונה העמיקה 'ישראייר' את מעורבותה הקהילתית בקרב תושבי אילת ואת פעילותה בתחום התרבות והספורט בעיר ולקחה חלק בשיווק פסטיבלי הג'אז בחורף ובקיץ, 'הפסטיבל הקאמרי', 'פאזה מורגנה' ועוד. אירועים המקדמים את התרבות והתיירות בעיר. בנוסף, נותנת 'ישראייר' חסות לקבוצת כדורעף החופים של העיר ומקיימת כל העת פעילות לרווחת תושבי העיר בשיתוף פעולה עם גופים מקומיים. לצד זאת מציעה 'ישראייר' במהלך כל השנה מבצעים אטרקטיביים מיוחדים לתושבי אילת לטיסות מהעיר ואליה. החלפת צי המטוסים של החברה יצר שינויים שמורגשים בכל רמות השירות של ישראייר, החל מדיוק זמני הטיסה ועד לשדרוג חווית הטיסה, כולל חוברות שונות לילדים ומבוגרים ופנקסי הנחות המחולקים לנוסעים במהלך הטיסות".