פרסומת
דלג

בכח הגיבוש

מאת: ● 16/11/2011 21:11 ● ערב ערב 2524
האווירה בקבוצת הכדורגל של 'בני אילת' הולכת ומשתפרת. השבוע, אירח סגן ראש עיריית אילת, אולג צ'רנומוריץ, את שחקני הקבוצה לארוחת ערב וגיבוש בבריכה העירונית. ביום שישי (30: 13 במגרש העירוני), חוזרת 'בני אילת' לשחק בבית נגד 'עמישב פתח תקווה'. ב'בני אילת' מקווים להמשיך במומנטום החיובי של המשחקים האחרונים
בכח הגיבוש

"אם לא בכח, אז במוח'. את הפתגם המפורסם הזה מיישמים ב'בני אילת' הלכה למעשה. לאחר שיחות קשות שנערכו עם השחקנים בתקופת ההפסדים, הבינו המאמן, ניסים עובדיה והנהלת הקבוצה, שרק דרך החיבור עם השחקנים, הם יוכלו להגיע לתוצאות.
גם השבוע המשיכו לדבר בקבוצה על היכולת המצוינת של השחקנים מול 'מכבי יבנה' ועל פספוס הניצחון בדקות האחרונות. אין ספק שגם מבחינת הגיבוש הקבוצתי, הכל נראה אחרת.
אחרי פגרה בת שבוע ימים ואימונים במגרש 'רבין', בגלל שזרוע חורף במגרש המרכזי, חוזרת 'בני אילת' לארח ביום שישי (30: 13 במגרש העירוני) את 'עמישב פתח תקווה'.
סגן ראש עיריית אילת, אולג צ'רנומוריץ, שלקח תחת חסותו, בעזרת עמותת 'נושיט יד לאילת', את הקבוצה הבוגרת של 'בני אילת', אירח בשני האחרון את שחקני הקבוצה וההנהלה עם בנות הזוג לארוחת ערב בבריכה העירונית, אצל דויקו לוי. "אנחנו שמחים שאולג הצטרף לעזור לנו, הוא הוכיח שפוליטיקאים זה לא רק דיבורים, אלא גם מעשים, והוא מראה זאת בשטח. אני מקווה גם שבעזרתו אנחנו נמשיך לקדם את מחלקות הנוער", אמר השבוע מנכ"ל 'בני אילת', אבנר עובד, "זו רק סנונית ראשונה, אולג רוצה לעזור לנו בדברים נוספים, וכל הכבוד לו". עוד אמר עובד: "יש גיבוש בקבוצה. השחקנים מתחילים להכיר אחד את השני. זה היסוד של כל קבוצה. אם הקבוצה תהיה מגובשת, אין ספק שיראו את זה על המגרש. אני מקווה שיהיה המשך למה שהתחלנו לבנות. אנחנו ממשיכים להאמין בצעירים האילתים".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש