פרסומת
דלג

ספורטיזי

מאת: ● 20/12/2011 21:47 ● ערב ערב 2529
ספורטיזי

התגעגע לבני אילתתמונת כתבה


שירן שושן, מי שהיה עד לפני חצי שנה מנהל מגרש הכדורגל העירוני, התרגש בשבוע האחרון כאשר אנשי בני אילת הגיעו בהרכב מלא לאולם הכדורסל ב'רבין' שאותו הוא מנהל כיום. אנשי וילדי המועדון הגיעו להרצאה של מוט'לה שפיגלר, ומי שהיה אחראי על הכנת המקרן והמסך הענק שהוצב במקום הוא שושן, שתיזז בלי סוף ודאג שהכל יהיה מוכן ומתוקתק בזמן. במהלך הערב דאג שושן גם לכוסות תה וקפה לכל ההנהלה ולא הפסיק לספר כמה הוא מתגעגע לדשא ולחברים בבני אילת. האמת, גם אנחנו...

ממלא מקוםתמונת כתבה


ארז בוסקילה, מנהל מגרש הכדורגל העירוני, מקפיד להביא את בנו הקטן, יהלי בכל שבת למגרש. בוסקילה דואג ללמד אותו את התפקיד, כיצד לקשור את הרשתות וכיצד להציב את דגלי הקרן ואפילו לסמן את המגרש. ארז, שייצא למילואים בשבוע הבא, דואג ללמד את ממלא המקום שלו את התפקיד כדי שיבוצע במאה אחוז. אין ספק שבעתיד לפחות, יש על מי לסמוך. אבל בינתיים, עד שיהלי יגדל קצת, ארז מינה את שירן שושן למחליפו הרשמי.

שיהיה במזלתמונת כתבה


זוכרים את מאמנת הטניס האילתית, בת אל לרדו? עכשיו לאחרונה היא שינתה את הסטטוס שלה לנשואה, לאחר שהתחתנה בקיבוץ משמר הנגב עם בחיר ליבה, גיא גונדא. ברכות.

גרוזיני תמיד נשאר גרוזיניתמונת כתבה


ערן מזרחי, הבלם הצבעוני של בני אילת, מנסה בזמן האחרון לשנות את תדמית הגרוזיני המושלם שדבקה בו. אין ספק שמהיום שהבחור התחתן הוא נראה הרבה יותר רציני , קפדן, הפסיק לבלות והפך לאיש משפחה רגוע. אבל כל אלה עדיין לא מונעים מ'בונזאזא' להחזיק בתואר הגרוזיני של הקבוצה, במיוחד לא אחרי שני הכרטיסים האדומים שהספיק לצבור מתחילת העונה.

הכל נשאר במשפחהתמונת כתבה


ד"ר קובי ארד, מנהל חדר המיון בבית החולים 'יוספטל', הוא ללא ספק אחד ההורים הוותיקים והמתמידים בבני אילת. זו השנה השלישית שארד, אביו של נדב המשחק בנערים ב', מקפיד להגיע לכל משחקי הבית של בנו וכן לכל האירועים המיוחדים שעורכים במועדון. אז כמובן שהוא לא הפסיד את ההרצאה הצבעונית של מוט'לה שפיגלר, שהצליח לגרום לכל כך הרבה חיוכים, ביניהם גם של ד"ר ארד ובנו נדב, בתמונה משותפת.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש