פרסומת
דלג

מבצע אכיפה נגד מקומות בילוי למסתננים

מאת: מערכת ערב ערב ● 16/1/2012 12:13 ● ערב ערב 2064
משטרת אילת: "במהלך המבצע הוגשו שבעה דוחות בגין ניהול עסק ללא רישיון לשבעה מקומות בילוי של מסתננים ובארבעה מהם הופסקה הפעילות במקום. במקומות בילוי אלו הוגשו משקאות משכרים ומזון בתנאי תברואה ירודים ולא קיים ברשותם רישיון עסק בתוקף"
מבצע אכיפה נגד מקומות בילוי למסתננים

ממשטרת אילת נמסר כי בסוף השבוע האחרון נערך מבצע משותף ליחידת השיטור העירוני, משרד רישוי העסקים של משטרת מרחב אילת, אגף רישוי עסקים של עיריית אילת ופקחי העירייה.

במהלך המבצע הוגשו שבעה דוחות בגין ניהול עסק ללא רישיון לשבעה מקומות בילוי של מסתננים ובארבעה מהם הופסקה הפעילות במקום. בנוסף זומנו בעלי העסקים לשימוע בפני מנהל אגף רישוי עסקים בעיריית אילת טרם החלטה על סגירתם ע"י ראש הרשות. במקומות בילוי אלו הוגשו משקאות משכרים ומזון בתנאי תברואה ירודים ולא קיים ברשותם רישיון עסק בתוקף.

מהמשטרה נמסר, כי מבצע זה נערך בעקבות אירועי אלימות רבים שנבעו מהקמת מקומות בילוי ייחודים אליהם נוהגים להיאסף מידי ערב מסתננים רבים, לשתות לשוכרה ולהתקוטט ביניהם. עוד נמסר, כי פעילות זו מסמנת את תחילתו של שיתוף הפעולה בין משטרת מרחב אילת ועיריית אילת כחלק מפרויקט זו"מ ( זיהוי ומיפוי מסתננים ) שייערך בשנת העבודה 2012 בעיר אילת.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה