פרסומת
דלג

יובל ל'ערב ערב באילת' שלב החגיגות

מאת: מערכת ערב ערב ● 22/2/2012 23:00 ● ערב ערב 2538
שמש אביבית קידמה את פנינו ביום חמישי שעבר בדרך ליום כיף ב'הילטון מלכת שבא'.ארוחת שחיתות. בריכה וטיפולי ספא ב'סייבקס' השלימו הכל לכדי יום מושלם
יובל ל'ערב ערב באילת' שלב החגיגות

תמונת כתבה
עובדת מצטיינת. הגר גור אריה


תמונת כתבה
עובדת מצטיינת. אודליה אוחנה


בשבוע שעבר חגגנו חמישים שנות עיתונות מקומית. לא צחוק. חצי מאה של עבודה מסביב לשעון, עם לא מעט לחץ, דד ליינים, וכמות הולכת וגדלה של מוצרי עיתונות ופרסום מוצלחים. לכן היה זה פשוט הכרחי מצדנו לעצור לרגע את המולת המערכת ולהזמין את כל עובדי בית 'ערב ערב', לרבות דור הוותיקים, ליום כיף במלון הילטון מלכת שבא, שם קיבלו את פנינו אלינור מנהלת יחסי הציבור של המלון ודני ברקאי, מנהל משאבי אנוש. השניים הקצו לנו פינה משלנו בחדר האוכל המפואר של המלון והצוות המורעב פשט על דוכני המזון העשירים והעמיס ארוחת בוקר חלומית עליה ניצח שף המלון, אלכס קובליוב. אחרי ששבענו, הגיע שלב הסיכומים והברכות.
עו"ד רותם נועם, המנכ"ל, פתח בסיכום שנתי, הודה לעובדים, ומשם החל מסע בשדרת הזיכרונות של העיר אילת.
יצחק נועם בירך וסיפר על הימים הראשונים של העיתון וותיקי העיתון העלו זיכרונות מהימים בהם חיו באילת 5000 תושבים, וכולם לא שכחו לברך את יצחק נועם (איציק), המייסד, לרגל יום הולדתו ה-81. וותיקי העיתון שעבדו בו עשרות שנים זכו לתעודות הוקרה ותודה על תרומתם לעיצובו והצלחתו של 'ערב ערב' לאורך השנים, אפילו יקי מיכלין, וותיק הלקוחות של 'ערב ערב', הוזמן כאורח כבוד. עם תום שלב הזיכרונות, לא פסחנו על טקס העובדים המצטיינים לשנה זו, בו זכו אודליה אוחנה, ממחלקת קבלת הקהל, מי שאחראית על מדור התיווכים של העיתון ולא פחות חשוב, עונה לכולכם בנועם וסבלנות כשאתם מתקשרים אלינו. השנייה היא הגרפיקאית המוכשרת הגר גור אריה, שמצטיינת לא רק בגרפיקה ממוחשבת, אלא עושה חיל גם בתחום הפלאש לאינטרנט. השתיים זכו למכתב הוקרה וצ'ק בונוס שתמיד מעלה חיוך.
אחרי שנחנו מעט וכמובן שקינחנו בעוגה נפלאה שהכינה עבורנו השפית קונדיטורית, ילנה טטדין (ושהיתה כה נפלאה וענקית שאת רובה העברנו בתום האירוע לסניף אנו"ש אותו אנו מאמצים, שייהנו גם הם), הגיע שלב הכיופים. העובדים הוזמנו ליום כיף בספא 'סייבקס' שבמלון וליום שכולו בריכה, ג'קוזי, סאונה, מסאז'ים וכיף. כל עובד בחר את הטיפול שהכי הכי יעשה לו את היום, וכך שקענו בטיפולים מופלאים מידיהם של מיטב מטפלי 'סייבקס', ביניהם רפלקסולוגיה, מסאז'ים, עיסויי קרקפת, טיפולי פנים ופילינג גוף בקוקוס ומלח, שהגיעו בין אמבטיית שמנים לאמבטיית שמש בבריכה שבחוץ. אין ספק שצוות הילטון ו'סייבקס' עשו מעל ומעבר על מנת שנהנה ואנו מודים להם מאוד.
אז חמישים שנה עברו חלפו להם, אך אנחנו מרגישים מצוין תודה, ממש כמו צעירים בשנות העשרים, מוכנים לקראת האתגרים שבפתח, ומבטיחים להמשיך להוביל את שוק העיתונות המקומית, וכמובן, לא פחות חשוב, ליהנות מכל רגע בדרך.