פרסומת
דלג

2 חשודים בפריצה נעצרו בסוף השבוע

מאת: מערכת ערב ערב ● 6/3/2012 10:29 ● ערב ערב 2064
החשוד הראשון שככל הנראה נכנס לדירת הקרקע דרך חלון פתוח, הופתע על ידי דיירי הבית בעת שגנב תכשיטים מארון הדירה. חשוד שני נלכד לאחר שבעלת הרכב התעוררה בשעת לילה מאוחרת לקול נביחות הכלבה. בחקירתו טען החשוד כי "נכנס לרכב על מנת להסתכל על הדיסקים של המוזיקה שנמצאו ברכב"
2 חשודים בפריצה נעצרו בסוף השבוע

הצהרת תובע טרם הגשת כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בעיר כנגד תושב אילת, בחשד כי ביום שישי פרץ והסיג גבול לדירה בעת שדייריו ישנו. החשוד שככל הנראה נכנס לדירת הקרקע דרך חלון פתוח הופתע על ידי דיירי הבית בעת שגנב תכשיטים מארון הדירה. משהבין הפורץ כי בעלי הבית התעוררו לשמע קולות בדירה הסתתר מאחורי ארון באחד מחדרי הדירה. בעל הדירה הבחין בפורץ והתעמת עימו. לאחר מכן נמלט הפורץ ונלכד על ידי צוות השיטור העירוני בקרבת מקום. החשוד נעצר לחקירה במשטרת מרחב אילת ומעצרו הוארך בבית משפט השלום עד יום ד'. כאמור אתמול הוגשה הצהרת תובע טרם הגשת כתב אישום בגין העבירות שביצע.

ממשטרת אילת נמסר עוד, כי בסוף השבוע נעצר תושב אילת בן 27 בחשד כי פרץ לרכב בשכונת 'נווה מדבר' בעיר. בעלת הרכב התעוררה בשעת לילה מאוחרת לקול נביחות הכלבה, ויצאה לבדוק את מהות הנביחות. בעת שיצאה מחוץ לבית הבחינה בפורץ בתוך הרכב המשפחתי. בעלת הרכב ובעלה לכדו את הפורץ והזעיקו את כוחות המשטרה שעצרו את החשוד לחקירה במשטרת מרחב אילת. בחקירתו טען החשוד כי "נכנס לרכב על מנת להסתכל על הדיסקים של המוזיקה שנמצאו ברכב" . מעצרו של הפורץ המוזיקלי הוארך במספר ימים לאחריהם שוחרר בתנאים מגבילים.