פרסומת
דלג

וידיאו: עדלאידע באילת

מאת: מערכת ערב ערב ● 6/3/2012 22:16 ● ערב ערב 2064
כ-5,000 תושבי אילת, ביניהם תלמידי כל בתי הספר היסודיים והתיכוניים, עובדי המתנ"סים, האגודה למען הקשיש, מועדון השייט, חיילי בסיס חיל הים, בית הספר למחול של שרית קפון, קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון, עובדי נמל אילת, השתתפו בעדלאידע הססגונית של אילת, שכללה מייצגים, רכבים מקושטים, תחפושות והמון צבע
וידיאו: עדלאידע באילתכ-5,000 תושבי אילת, ביניהם תלמידי כל בתי הספר היסודיים והתיכוניים, עובדי המתנ"סים, האגודה למען הקשיש, מועדון השייט, חיילי בסיס חיל הים, בית הספר למחול של שרית קפון, האטרקציות עיר המלכים והמצפה התת ימי, קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון, עובדי נמל אילת, רדיו "קול הים האדום", עסקים, חברות וארגונים, השתתפו בעדלאידע הססגונית של אילת, שכללה מייצגים, רכבים מקושטים, תחפושות והמון צבע.

רוב הצועדים יצאו, הבוקר מרחבת בית הספר התיכון ע"ש רבין, לאורך רחובות יותם, אילות, ושדרות התמרים, עד לבמה המרכזית ברחבת החניה של הדואר המרכזי. חלק מבתי הספר חברו לאורך המסלול.

לאורך המסלול נהנו הצועדים ממיצגים מרהיבים, כמו מתקן אווירי ענק עם אקרובטיות, מופע הביטבנד, מופע להקת הנוער של מרכז ווליום מתנ"ס שחמון, מופע קברט, הולכי קביים בדמויות שונות ועוד.

על הבמה המרכזית הופיעה נבחרת הכוכבים של אילת: נוי דנן, חן חתואל, מאי זיו זרקה, שגיא סרי, וחן גואטה. ניהול מוסיקלי: אמיר חיים – להקת המשפחה. עיבוד מוסיקלי: אלעד תובל.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש