פרסומת
דלג

בן 12 חשוד בעשר פריצות לכלי רכב

מאת: מערכת ערב ערב ● 20/3/2012 13:41 ● ערב ערב 2064
בחקירתו סיפר הקטין כי פרץ לכלי הרכב מאחר ומשפחתו שרויה במצוקה כלכלית. בתום חקירתו שוחרר הנער לביתו בתנאים מגבילים והמקרה הועבר לטיפולה של מחלקת הרווחה בעיר. מפקד מרחב אילת, נצ"מ רון גרטנר ציין הבוקר כי "הופתע מגילו הצעיר של הקטין וכי עירב את גורמי הרווחה בעיר על מנת להחזיר את הנער לדרך הישר במהרה"
בן 12 חשוד בעשר פריצות לכלי רכב

נער בן 12 מאילת חשוד בעשרה מקרי התפרצות וגניבה מכלי רכב שחנו בסמיכות למקום מגוריו ובית ספרו. משטרת מרחב אילת עלתה על עקבותיו של הנער לאחר דיווח שהתקבל אתמול בשעות הצהרים במוקד המשטרה. המדווח הינו בעל רכב שזיהה את הנער בתוך רכבו בעת שפרץ אליו והזעיק את המשטרה.

הנער נעצר לחקירה במחלק הנוער של משטרת מרחב אילת במהלכה הודה בשמונה מקרי התפרצות לכלי רכב סמוך לשכונת מגוריו ושני מקרי גניבה של מכשירי טלפון ניידים מתלמידים בבית ספרו בחצי השנה האחרונה . בתום חקירתו הוביל הנער את השוטרים והצביע על מספר מקומות בהם פרץ לכלי הרכב.

בחקירתו סיפר הקטין כי פרץ לכלי הרכב מאחר ומשפחתו שרויה במצוקה כלכלית. בתום חקירתו שוחרר הנער לביתו בתנאים מגבילים והמקרה הועבר לטיפולה של מחלקת הרווחה בעיר.
מפקד מרחב אילת, נצ"מ רון גרטנר ציין הבוקר כי "הופתע מגילו הצעיר של הקטין וכי עירב את גורמי הרווחה בעיר על מנת להחזיר את הנער לדרך הישר במהרה".