פרסומת
דלג

מישל בוגנים נבחר לתפקיד מנהל אגף שירותים עירוניים

מאת: עומר כרמון ● 28/3/2012 20:28 ● ערב ערב 2543
מנכ"ל עמותת 'הפועל' שהתמודד בבחירות האחרונות על מקום במועצת העיר מטעם סיעתו של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, זכה במכרז העירייה לניהול האגף לשירותים עירוניים. מנהלת היחידה לפניות הציבור בעירייה, מגי שיש, שנחשבה כבעלת סיכוי טוב לזכות בתפקיד, הסירה את מועמדותה ברגע האחרון. מישל בוגנים אומר ל'ערב בערב': "בכוונתי לעשות את המקסימום לטובת העיר"
מישל בוגנים נבחר לתפקיד מנהל אגף שירותים עירוניים

מנכ"ל עמותת 'הפועל', מישל בוגנים, שהתמודד בבחירות האחרונות על מקום במועצת העיר מטעם סיעתו של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, זכה במכרז העירייה לניהול האגף לשירותים עירוניים. בוגנים יהיה אחראי על תפעול שירותי העירייה בתחום פינוי האשפה והניקיון. כמו כן יופקד על ניהול תקציב האגף ותכנון ויישום של תוכניות עבודה שנתיות ורב שנתיות בתחום שירותים עירוניים. מי שהתמודדה מול בוגנים על התפקיד ונחשבה כבעלת סיכוי טוב לזכות בו, היא מנהלת היחידה לפניות הציבור בעירייה, מגי שיש. ברגע האחרון, החליטה שיש להסיר את מועמדותה וסללה בכך את הדרך לזכיית בוגנים. מישל בוגנים אמר ל'ערב ערב', כי ככל הנראה ייכנס לתפקיד כבר בשבוע הבא ובכוונתו להשאיר חותם ולעשות את המקסימום לטובת העיר: "אני יליד אילת. בעל תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים ובוגר מכון 'מנדל' למנהיגות חינוכית", הוא מספר. "שירתתי כקצין בצנחנים, גם במילואים. כמו כן הייתי עצמאי וניהלתי תחנת דלק ופרויקטים בבנייה".

גם קצת פוליטיקה?
"כן. הייתי ברשימה של מאיר יצחק הלוי".

חבר הקואליציה, יהודה מורדי, המחזיק בתיק השירותים העירוניים אמר ל'ערב ערב', כי בחירתו של בוגנים לתפקיד טובה וראויה. "לא היתה לי נגיעה במכרז. הייתה שם מועמדת נוספת וראויה מאוד היא מגי שיש, שלדעתי יכלה לעשות עבודה מצוינת. היא הסירה את המועמדות, כך שנשאר מישל בוגנים. אני שמח שהוא נבחר, כי אני יודע שהוא איש עם ניסיון בניהול מערכות ואוכל לעבוד אתו בצורה יעילה לטובת תושבי אילת".

נפגשתם כבר?
"כן. יהיו לנו הרבה סיבובי עבודה".

שתפו את הכתבה בפייסבוק