פרסומת
דלג

מרוסיה באהבה

מאת: אסטר שטרית ● 18/4/2012 11:23 ● ערב ערב 2546
ביום שלישי השבוע, נערך טקס חגיגי ומרשים לבחירת מלכת היופי של רוסיה במלון 'הנסיכה', אלא שהפעם לא רק היופי שיחק תפקיד.
מרוסיה באהבה


לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||


הפינליסטיות, 13 במספר, שהגיעו לגמר בישראל, מתוך 305 מועמדות, הן סוכנות בתחום התיירות כאשר המטרה היא ברורה – לשלב את היופי עם ידע בתחום התיירות. זוהי תחרות ראשונה מסוגה וראשונה בארץ. התחרות קשה מאוד שכן כולן יפיפיות שהתמודדו אחת נגד השנייה בתצוגת שמלות ערב, תצוגת ביקיני ומשימות נוספות שהוטלו עליהן במהלך הטקס. יחד עם המתחרות הגיעו לאילת כ- 160 אנשי הפקה וטלוויזיה, עיתונאים וחברי פרלמנט ממוסקווה, החברים בצוות השופטים. טקס בחירת מלכת היופי הועבר בשידור ישיר לצופי הטלוויזיה ברוסיה.
"אילת היא עיר מאוד יפה, ואנו רוצים לקדם ולמנף אותה ואת התיירות בישראל", אומר אלכס זוטניק, נציג החברה הרוסית 'סאוטקרוס', המארגנת את האירוע. "אנו מקווים ושואפים לכך שיגיעו כמה שיותר תיירים לאילת. משרד התיירות, התאחדות המלונות באילת, רשת 'ישרוטל' וחברת התיירות 'אשת' השתתפו בתקצוב ובהפקת האירוע, ומאוד תומכים ברעיון והמאמצים שלהם עוזרים לנו לדחוף את התיירות מרוסיה לארץ ובזכותם הכל מתאפשר".

תמונת כתבה


המתמודדות ניצלו את הביקור בארץ, טיילו בעיר הקודש, ירושלים והצטלמו לקמפיין עם הכרישים ב'מצפה התת ימי' באילת. בנוסף, ביום שני השבוע, נערך טקס בחירת 'חביבת הקהל' כאשר כל מתמודדת הציגה סרט שצולם בישראל בהקשר לתיירות וכל זאת במטרה אחת - למנף את משרד התיירות בישראל. יש כבוד.

תמונת כתבה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש