פרסומת
דלג

חזרה לעניינים

מאת: מירב לוי דיאמנט למערכת ערב ערב באילת ● ● ערב ערב 2118
דווקא כשנראה שהלכה לה העונה, התעלו על עצמם שחקני א.ס. אילת וחזרו ממשחק החוץ מול ירוחם השניה בטבלה. עם ניצחון חשוב. פעם נוספת הוכח שדווקא בחוץ משיגה אילת את הנקודות. חזרנו לעניינים.

למרות ההרכב החסר מאוד בלי רמי צבי ושחר זיתון (אדומים), אדר זינו (שבר את האצבע), ליאור שלומוביץ ואביחי אזולאי (פצועים) הצליחה אילת להביא מירוחם 3 נקודות חשובות. אולי היתה זו הידיעה המשמחת שקיבלו השחקנים ביום שישי, על הפסדה הראשון של המוליכה בני לוד, ואולי זה, כרגיל בגלל הריחוק מהבית אבל פעם נוספת הוכח שמה שאילת לא עושה במשחקי הבית היא עושה בחוץ. תנאי מזג האויר הקשים בירוחם, רוחות חזקות וקור איימים לא להצליחו גם הם להפריע לשחקני אילת במשימה. לכולם היה ברור כי ניצחון על ירוחם בחוץ לאחר ההפסד של המוליכה, יקרב את אילת לצמרת ויחזיר אותה לעניינים. במהלך כל המשחק שלטו שחקני אילת על המגרש. שורה של החמצות מבית היוצר של בניטה, דבוש, לני ופרנק ומנגד אף לא סיכון ממשי על שער אילת סיימו את המחצית בשיויון 0-0. במחצית השניה אילת תקפה מול הרוח החזקה. בדקה ה-55 בניטה מכין כדור מצויין לפרנק שמוצא את עצמו לבדו מול השוער ואולם הבעיטה הגיעה היישר לידיים של השוער. בדקה ה- 70 התקפה מתפרצת של אילת. אורן יצחקי (לראשונה במדי אילת) שולח כדור לשרון בניטה מעל 2 שחקנים, בניטה משתלט על הכדור, לא מהסס וממרחק 10 מ' שולח בעיטה לפינה הרחוקה של השער ומעלה את אילת ליתרון 1-0. בדקה ה-75 שחקן ירוחם בועט חזק עם הרוח, שוער אילת שהיה מחוץ לשער קפץ לכדור אגב צעדים אחורנית, עיקם את הקרסול ונפצע בגב מהקורה, למרות הכל, לאחר טיפול קצר, קם בל על הרגליים והמשיך במלאכת ההגנה המצויינת על השער. בהמשך אילת לא משכילה לנצל הזדמנויות נוספות להבקיע ובסיום 1-0 לאילת.

תגובת המאמן, גדעון חגג "שוב הוכח שהחבר'ה עושים את העבודה במשחקי החוץ. יש להם שקט נפשי והם משחקים כמו שצריך אולי צריך לעבוד איתם בהיבט הפסיכולוגי ולשחרר מהם את הלחצים במשחקי הבית".

ההרכב - מאיר בל (שוער), איציק זקן, אורן כגן, גילי אלביליה, מירו כהן, ערן מזרחי, שרון בניטה, אורן יצחקי, פרנק אוליאל, אבי דבוש, לני מלואן.
כן שותפו - ירון משה, רונן שחרור וכפיר כהן.
בשבת - משחק בית נגד בן צבי בשעה 12:30.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש