פרסומת
דלג

ראש העירייה על הפיתוח בעקבה: "אני מציע לכל מי שמבוהל - שיירגע"

מאת: עומר כרמון ● 31/5/2012 11:35 ● ערב ערב 2552
באירוע השקה של אתר האינטרנט החדש של תאגיד התיירות, התייחס ראש העירייה לדברים שאמרו רפי הוכמן וסמו סמוראי בעקבות הסיור שאירגנה העירייה בעיר עקבה. רפי הוכמן אמר: "אם לא נתעורר, תהפוך אילת לפרבר מוזנח של עקבה". מאיר יצחק הלוי הגיב: "אני בעד עקבה וטאבה פורחות ומשגשגות. פריחה כזאת תהיה מערכת חיסונית לתנועות ג'יהאד שרוצות לחסל אותנו"
ראש העירייה על הפיתוח בעקבה: ''אני מציע לכל מי שמבוהל - שיירגע''

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

באירוע חגיגי בבניין העירייה, הציג השבוע תאגיד התיירות את אתר האינטרנט החדש שאמור לקדם את התיירות בעיר.
בדברי הברכה באירוע, התייחס ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, לסיור שאירגן בעקבה, מנהל היחידה לשיתוף פעולה אזורי, סמו סמוראי. לאחר הסיור, אמר יו"ר הרשות לפיתוח כלכלי בעירייה, רפי הוכמן, כי אם לא נתעורר, אילת תהפוך לפרבר מוזנח של עקבה. סמוראי הוסיף ואמר: "צריך להרחיב את הסמכויות של המלך עבדאללה, גם על אילת".


"אני יודע שהיה בשבוע שעבר ביקור בעקבה, שעורר כל מיני רחשים", אמר ראש העירייה,"אני רוצה להבהיר שאני בעד עקבה וטאבה פורחות ומשגשגות. אני רק רוצה שאילת תוביל את השגשוג, ואוי לנו אם זה לא יהיה כך. אסור לרגע אחד שנרצה בחדלונה של עקבה. אבל אנחנו צריכים להיות הפורחים ביותר והמובילים. פריחה כזאת תהיה מערכת חיסונית לתנועות ג'יהאד שרוצות לחסל אותנו. לכן, לא צריך להיבהל. אנחנו נמצאים במצב שאנחנו לומדים את מה שקורה. אסור לרגע אחד להיבהל מזה. צריך לראות איך כל האזור מתרומם ביחד. ולא ירחק היום שיהיה שלום אמיתי באזור הזה. צריך לקרות מה שקורה בריביירה הצרפתית או האיטלקית - זאת יחידה שמזינה אחת את השנייה, וכך צריך לראות את זה. אני מציע לכל מי שמבוהל, שיירגע".

ההתחלה של ההתחלות


באירוע עצמו, בו הוצג אתר האינטרנט החדש, לא היו בשורות של ממש. החברה שהקימה את האתר היא חברת 'פיונט' החיפאית' שתקבל בשלוש השנים הקרובות שלושה מיליון שקלים עבור הקמת האתר, ניהולו ואחזקתו. על תכני האתר הופקדה חברת 'סיגלר תקשורת' מתל אביב.
אתר האינטרנט כולל כרגע נתונים בסיסיים בלבד, אולם בחברת 'פיונט' הסבירו כי מדובר רק בשלב השקה שקט, והאתר עוד יראה את יכולותיו. מנכ"ל החברה, שלי מחרז, התגאה במיוחד בערוץ 'יוטיוב' ובערוץ 'פייסבוק' שפתחה החברה שלדבריו יביאו לקידום התיירות בעיר: "אנחנו רוצים להביא לכך שמספר התיירים יגדל באופן משמעותי ורוצים לבצע שיווק ממוקד", הוא אמר, "זאת רק ההתחלה של ההתחלות. אנחנו פה להרבה זמן כדי לגרום לאתר הזה לעבוד הכי טוב שיכול להיות. עד היום היו באילת אתרי אינטרנט של חברות פרטיות. אבל מה שחשוב באתר הזה, שיש כאן תמיכה מסיבית של עיריית אילת ומשרד התיירות. שיתוף פעולה זה יוכיח את עצמו ויביא את התיירות".