פרסומת
דלג

ספא לכלבים בכלבייה העירונית

מאת: מערכת ערב ערב ● 24/6/2012 19:58 ● ערב ערב 2064
בשבוע שעבר הגיעו מתנדבי 'תנו לחיות לחיות' לכלבייה העירונית ופתחו ספא מקומי. הם רחצו את הכלבים, גזרו להם ציפורניים, סיפרו וסירקו אותם, כדי שיהיו יותר אטרקטיביים לאימוץ
ספא לכלבים בכלבייה העירונית

יוזמה של מתנדבי עמותת 'תנו לחיות לחיות' בשיתוף פעולה עם השירות הווטרינרי העירוני, גרמו אולי לנחת, בקרב הכלבים השוהים בכלבייה העירונית.

בשבוע שעבר הגיעו מתנדבי העמותה לכלבייה העירונית ופתחו ספא מקומי. הם רחצו את הכלבים, גזרו להם ציפורניים, סיפרו וסירקו אותם, כדי שיהיו יותר אטרקטיביים לאימוץ.

המבצע היה הכנה ליום אימוץ שנערך בשבוע שעבר במתנ"ס יעלים, אשר אורגן על ידי עמותת 'תנו לחיות לחיות' בשיתוף מאלף הכלבים - אביב כהן והמתנ"ס. במסגרת יום האימוץ, אומצו שלושה כלבים, דבר שגרם למתנדבים, נחת.

בעמותה מבטיחים, כי מבצע 'ספא לכלבים בכלבייה' יהיה חלק מפעילות חודשית של העמותה. עוד ציינו החברים, כי מעבר ליום האימוץ הקבוע המתקיים מידי יום ג' בסוף כל חודש, בכלביה העירונית, ובנוסף למבצעי "טסים לאימוץ" שמקיים הווטרינר העירוני – ד"ר אורן אברמוביץ בשיתוף הסניף המרכזי של עמותת "תנו לחיות לחיות" וחברת ארקיע, ייקחו המתנדבים, כלבים מהכלבייה ויציעו אותם לאימוץ בכל מיני אירועים עירוניים או סתם בסיבוב בטיילת.

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש