פרסומת
דלג

הודעה חשובה לגנבי האייפונים

מאת: מערכת ערב ערב ● 15/7/2012 18:36 ● ערב ערב 2064
גנבת אייפון? נתפסת. שני גנבים אילתים לא מעודכנים,חשודים בכך ש'השאילו' ביום שישי מכשירי אייפון מתיירים. הם לא ידעו שבמכשירים מותקנים אפליקציות לאיתור מקום. אחד מהאייפונים הגנובים, אף תיעד את החשוד בגניבה
הודעה חשובה לגנבי האייפונים

ממשטרת אילת נמסר, כי ביום שישי דיווח תושב מרכז הארץ שמכשיר האייפון שלו נגנב עת ששהה בחנות בקניון 'מול הים'. צוות סיור בראשותו של רס"ר רפי נידם יצא למקום ופגש במודיע. המתלונן סיפר לרס"ר נידם כי איתר את מכשיר האייפון בעזרת תוכנת איתור מיקום. השוטר והמתלונן החלו לסרוק יחדיו את הקניון במטרה לאתר את מכשיר הטלפון ובמקביל התבקשו מאבטחי הקניון לסרוק את צילומי מצלמות האבטחה המותקנות ברחבי הקניון.

השוטר, למרות שכבר סיים משמרתו לא ויתר, סרק את הקניון ולבסוף מצא את הטלפון מוסתר במתקן לייבוש ידיים בשירותי הנשים. צפייה בצילומי מצלמות האבטחה העלתה כי עובדת אחת החנויות בקניון, תושבת אילת כבת 60 היא שגנבה את מכשיר האייפון והחביאה אותו לאחר שככל הנראה הבחינה בשוטרים המחפשים. החשודה עוכבה לחקירה במשטרת מרחב אילת בה הודתה בגניבה. בתום חקירתה שוחררה.

יש גם תמונה


במקרה אחר בביום שישי, דיווח תושב צפון הארץ כי מכשיר האייפון שלו נגנב מאחד ממועדוני הבילוי בעיר. באמצעות אפליקציית איתור מיקום וצילום המחזיק בטלפון קיבל בעל המכשיר את מיקום הטלפון ואת תמונת הגנב המחזיק בטלפון. כל שנותר לשוטרים היה לגשת לדירת החשוד באחת משכונות העיר ולעוצרו. החשוד, תושב אילת בשנות הארבעים טען בחקירתו כי מצא את מכשיר הטלפון. האייפון הוחזר על ידי השוטרים לבעליו המרוצים והחשוד שוחרר בתנאים מגבילים.