פרסומת
דלג

מפעיל דוכן מיצים חשוד בירי בטיילת

מאת: עומר כרמון ● 19/7/2012 09:03 ● ערב ערב 2559
רגעי אימה עברו השבוע על מאות נופשים בטיילת, כשקולות ירי נשמעו ליד גשר המרינה. עדי ראיה סיפרו, כי מפעיל דוכן למכירת מיצים ירה באדם שניגש למקום. החשוד בירי נמלט. המשטרה: הצעיר האילתי שנפצע קשה נמצא בסכסוך עסקי עם היורה, הנוגע להפעלת הדוכן. דוכן המיצים נסגר עד אחרי החגים
מפעיל דוכן מיצים חשוד בירי בטיילת

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

ממשטרת אילת נמסר, כי מפעיל דוכן למכירת מיצים ליד גשר המרינה בטיילת, הוא החשוד בירי ובפציעתו הקשה של תושב העיר, בן 29, עמו היה בסכסוך עסקי הנוגע להפעלת הדוכן. החשוד בירי נמלט. דוכן המיצים נסגר עד סוף חודש ספטמבר.

בא כוחם של הרוכלים בטיילת, עו"ד יגיל טבצ'ניק, ביקש להדגיש, כי דוכן המיצים החשוד במעורבות בפעילות פלילית, אינו שותף למאבק בעלי הדוכנים נגד העירייה. "אין לנו שום קשר לדוכן הזה ולא התנגדנו לפינויו. כל ניסיון לקשר אותנו לפרשה הפלילית הזאת, הוא שקר גס", אמר טבצ'ניק.

הירי בטיילת בוצע לעיני מאות נופשים. עדי ראייה סיפרו למשטרה, כי הצעיר האילתי ניגש לדוכן המיצים. מפעיל הדוכן ירה בו מספר פעמים בפלג גופו התחתון ונמלט. כוחות משטרה רבים הגיעו למקום וערכו סריקות נרחבות לאיתור היורה. למשך שעה ארוכה התגודדו במקום מאות סקרנים ,ושלוות הפעילות התיירותית בטיילת נפגעה. מספר שעות לאחר הירי, נעצרו שני תושבי אילת החשודים במעורבות באירוע. אחד מהם שוחרר בתנאים מגבילים. מעצרו של החשוד השני הוארך.

בעקבות הירי, ערך סגן מפקד מרחב אילת במשטרה, סנ"צ איתן גדסי, שימוע לבעלי דוכן המיצים. בתום השימוע, החליט לסגור את הדוכן למשך 77 ימים עד סוף חודש ספטמבר. את החלטתו נימק בכך שפתיחת העסק עשויה לגרום להפרת שלום הציבור.

"אף פעם לא השתמשנו בסעיף הזה לסגירת בית עסק לתקופה כל כך ארוכה", אמר ל'ערב ערב' דובר משטרת אילת, פקד ליאור בן סימון, "יש סעיף מיוחד בפקודת המשטרה המאפשר לקצין בדרגת סנ"צ, לסגור עסק ללא הגבלה, מטעמים של שלום הציבור. החשש הוא שאם הדוכן יישאר פתוח, עלול להתעורר אירוע נוסף ולכן החלטנו לסגור את הדוכן עד לאחר החגים, מתוך הבנה שבתקופה זו הטיילת הומה קהל".

חקירת האירוע הוטלה על צוות חקירה מיוחד בראשות פקד צביקה סטוקלוב. החיפושים אחר החשוד בירי נמשכים.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש