פרסומת
דלג

'פארק הקרח' נפתח

מאת: עומר כרמון ● 19/7/2012 17:01 ● ערב ערב 2559
בשבוע הבא יתקיים יריד תעסוקה גדול ב'פארק הקרח': הלונה פארק יפעל ועל משטח ההחלקה יתקיים מופע ראשון. בעוד שבועיים, תיפתח האטרקציה להרצה. מנהל הפרויקט, חיים כהן אכד: "הקניון החדש צפוי ליצור בעיר למעלה מ-700 מקומות עבודה חדשים. הפרויקט הזה בדרך לשנות את פני העיר"
'פארק הקרח' נפתח

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

לאחר שנים של התנגדויות בעלי עסקים, דיונים ארוכים בוועדות התכנון ובנייה מורכבת, השלג מגיע סוף סוף לאילת. בשבוע הבא, יקיים 'פארק הקרח' יריד תעסוקה גדול לקראת פתיחתו להרצה בעוד שבועיים. מנהל הפרויקט, חיים כהן אכד, אמר ל'ערב ערב', כי הקניון החדש צפוי ליצור בעיר למעלה מ-700 מקומות עבודה חדשים. החגיגה הרשמית לפתיחתו תתקיים לאחר החגים.

"פעמים כי טוב"


"יריד התעסוקה הגדול ביום שני הקרוב יחשוף את הפארק הנפלא בפני תושבי אילת", אמר כהן אכד, "הלונה פארק יהיה פתוח, על משטח ההחלקה יתקיים מופע קטן. היום הזה מיועד למי שמעוניין במקום עבודה חדש או לשנות מקום עבודה קיים. יוצעו שם מקומות תעסוקה בלמעלה מ-100 חנויות: ניקיון, ביטחון, טבחים, מלצרים, דיילים, דיילות, מוכרים, מוכרות. ב-31 ביולי, יחל הפארק את ההרצה הרשמית שלו. יהיה זה יום שלישי: פעמיים כי טוב. מיד לאחר 'ימי בין המיצרים'. אנחנו מתחילים להריץ את המקום לאט לאט, מתוך תקווה שרוב החנויות יהיו פתוחות. האטרקציות כבר מוכנות. מגרש ההחלקה מוכן לחלוטין, הלונה פארק מוכן. על האיגלו עובדים עכשיו. בדרך לישראל כבר נמצא קולנוע שבעה מימדים, 12 מקומות. זה דבר שלא נראה עד כה במדינה. המתחם כבר ממוזג, בגלל הקרח אנחנו חייבים להחזיק אותו בטמפרטורה נמוכה. לכן, מי שחם לו בצפון ובמרכז, מוזמן לרדת לאילת. הפרויקט הזה בדרך לשנות את פני העיר".

עם פתיחתו של פארק הקרח להרצה, יחלו לפעול מוניות ימיות בצורת איגלו, שייצאו מחוף 'רויאל ביץ'' ויאספו נוסעים בתחנות קבועות עד האטרקציה ובחזרה. על משטח ההחלקה יתקיימו הופעות חינם לילדים ולמבוגרים, שיבוצעו בידי 17 מחליקים מקצועניים שיגיעו במיוחד מהונגריה ויתגוררו בעיר בבניין שנשכר עבורם. על ביום המופעים, הופקד יצחק זוננשיין - אחד ממנהלי הטלוויזיה הישראלית והאיש החתום על המצאת המופע WOW של 'ישרוטל'.

עד השעות הקטנות


מנהלת להקת התיאטרון ההונגרי על הקרח, ורוניקה בנדק, אמרה ל'ערב ערב', כי כל הרקדנים שיגיעו לאילת הם צעירים, שמתלהבים מאוד מהאפשרות להגיע לכאן: 'יש באילת מזג אוויר מדהים וחיי לילה מעולים'. אנחנו מתכננים לבצע ב'פארק הקרח' מופעים שונים המבוססים על הצגות, סרטים, מחזות זמר ואגדות ילדים: 'מאמא-מיה', 'גריז', 'שיער', 'רומאו ויוליה', 'שלגיה ושבעת הגמדים', 'סינדרלה', 'בת הים הקטנה', 'הגיבן מנוטר-דאם', ועוד". ההופעות יתקיימו בכל שעתיים בין השעות 12:00 בצהרים לחצות. כל מופע יארך 5-7 דקות, כשבערב יתקיים מופע מרכזי שיימשך כ-45 דקות. סיום המופע המרכזי יסמן את מעבר הקניון מחיי היום לחיי הלילה: התאורה והמוסיקה ישתנו, והברים ומועדוני הלילה של הקניון ייכנסו להילוך גבוה עד השעות הקטנות.