פרסומת
דלג

תייר קפץ מגשר הטיילת ונפצע

מאת: עומר כרמון ● 28/7/2012 18:26 ● ערב ערב 2560
העירייה מסרה לנו בעבר, כי בעונת הקיץ מוצב בגשר המרינה שומר מטעם הרשות המקומית שתפקידו למנוע קפיצת בני נוער וכן לדווח שוטרי משטרת התיירות ופקחי סיירת התיירות על קופצים. שאלנו את העירייה היכן היה השומר?
תייר קפץ מגשר הטיילת ונפצע

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

ממשטרת אילת נמסר, שביום חמישי לאחר חצות, הגיעה קבוצת נערים, תיירים ממקסיקו, אל גשר המרינה העירונית. הנערים החלו לקפוץ מהגשר זה אחר זה. אחד הנערים, בן 17 קפץ היישר אל תוך סירת דיג אשר חלפה במקום בדרכה אל תוך המרינה. אל המקום הוזעקו שוטרי משטרת התיירות אשר סייעו לצוות מד"א לחלץ את הנער מהסירה. הנער הועבר לבית החולים 'יוספטל' בעיר במצב בינוני כשהוא סובל מפציעה בגבו וברגליו.

העירייה מסרה לנו בעבר, כי בעונת הקיץ מוצב בגשר המרינה שומר מטעם הרשות המקומית שתפקידו למנוע קפיצת בני נוער וכן לדווח שוטרי משטרת התיירות ופקחי סיירת התיירות על קופצים. שאלנו את העירייה היכן היה השומר? בתגובה נמסר כי הוא מסיים את עבודתו בשעה 20:00, ועתה, לאחר המקרה, יוארכו שעות עבודתו: "מדי קיץ בשנים האחרונות מציבה העירייה שומר על הגשר, על מנת למנוע את הקפיצות ממנו המסכנות את שלומם וביטחונם של הקופצים. גם בקיץ זה הציבה העירייה החל מה – 15.7 שומר בין השעות 11:00-20:00, לצד אמצעי אבטחה נוספים כמו מצלמות, סורגים, שילוט, סיורים של סיירת התיירות בעירייה ומשטרת התיירות. השומר הנו עובד חברת אבטחה חיצונית. במקרה של ניסיון קפיצה, תפקידו לעצור אותה, להתריע בפני הקופץ ובמידת הצורך להזעיק פקח ו/או שוטר. על רקע המקרה האחרון ועל אף שהנו חריג, מאחר שרוב הקפיצות שנרשמו מהגשר היו לפני רדת החשכה, האריכה העירייה את שעות השמירה על הגשר עד השעה 02:00 לפנות בוקר".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש