פרסומת
דלג

בשם החוק

מאת: ● ● ערב ערב 2123
בשם החוק
בשם החוק

כתב אישום נגד הפדופיל
הפרקליטות הגישה השבוע לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כתב אישום נגד אסף בן שלמה אביטל, בגין ביצוע מעשים מגונים ואינוס ילדות באילת. אביטל, בנו של דיפלומט בכיר, הובא להמשך מעצר בבאר שבע.

המשטרה מייחסת לאביטל, 18 עבירות של ביצוע מעשים מגונים בילדות בנות 5-7 מאילת, ועבירת אינוס. מכתב האישום עולה, כי החשוד ארב לקורבנותיו בגנים ציבוריים ורכש את אמונן של הילדות, בכך שסיפר להן שאבד לו כלב או חתול והן נענו בתמימות לעזור לו בחיפושיו. הנאשם הוביל אותן לחדרי מדרגות ולפינות חשוכות, שם ביצע בהן את זממו. "הנאשם פנה אל המתלוננת וביקש ממנה לעזור לו לחפש כלבים. הוא הוביל אותה אל מאחורי העצים ואמר שהוא רוצה לבדוק לה את השרירים והורה לה לשבת בפיסוק רגליים"... " הנאשם פנה אל המתלוננת ששיחקה במקום ואמר לה, בואי נתחבא ביחד. הנאשם אמר לה שהוא יעשה לה מסאז' כדי שיהיה לה כוח"... "הנאשם פנה אל המתלוננת ושאל אותה אם היא רוצה לראות חתולה, משך בידה, הוביל אותה לשיחים, אמר שיראה לה מקום מחבוא, שאל אותה אם יש לה כוח והורה לה לפסק רגליה בישיבה"... כך מתוך כתב האישום, בו מפורטים 17 מקרים של ביצוע מעשים מגונים בילדות - נגיעות באברים אינטימיים לשם גירוי וסיפוק מיני, וביצוע עבירת אינוס.
כזכור, עצרה המשטרה את הפדופיל לפני כשבועיים, לאחר שבשנתיים האחרונות התנהלה חקירה מקיפה במשטרת המרחב, בניסיון לתפוס את החשוד. אופן ביצוע המעשים, הראה על שיטה שהביאה את החוקרים למסקנה, כי מי שמבצע את העבירות, הוא אותו האדם. במהלך החקירה בוצעו מארבים של שוטרים בלבוש אזרחי בגנים בהם נהג החשוד לבצע את זממו, ונערך מיפוי של כל עברייני המין המוכרים למשטרה והמתגוררים באילת. אסף אביטל, בן 37 מוכר למשטרה מביצוע עבירות מין בקטינים, בעת שהתגורר במרכז הארץ . רק לאחרונה נודע למשטרה, כי הוא מתגורר באילת מזה כ-4 שנים. ככל הנראה, בשנתיים הראשונות לשהותו בעיר, היה "רדום", אך שב לתקוף בשנתיים האחרונות, בממוצע של פעם בחודש. החשוד עבד כמרכזן במלון הרודס. מעצרו הוארך פעמיים להמשך חקירה, במהלכה נערכו מסדרי זיהוי. דובר משטרת אילת, סנ"ץ אבי אסולין אומר, כי החשוד הודה בשני מקרים נוספים של תקיפת קטינים באילת, מקרים שלא היו ידועים עד כה למשטרה, כיוון שלא הוגשו תלונות בגין מעשים אלה. אסולין פונה לציבור ההורים ומדגיש את חשיבות הגשת התלונות במשטרה, על מנת למנוע הישנות תקיפות מסוג זה ולהביא ללכידתם של מבצעי העבירות.
עם סיום החקירה, הגישה הפרקליטות כתב אישום לבית המשפט המחוזי, ואביטל הועבר להמשך מעצר בבאר שבע.

תמונת כתבה


מעשה מגונה בבית ספר יסודי
שני ילדים בני 11 הלומדים בבית ספר יסודי בעיר, חשודים בבצוע מעשה מגונה בילדה בת 7 הלומדת בבית ספרם. אימה של הילדה, התלוננה במשטרה כי השניים, בהיותם בשכונה, נטפלו לילדה ואילצו אותה לבצע בהם מין אורלי. לדברי דובר משטרת המרחב, סנ"ץ אבי אסולין, מדובר בקטינים מתחת לגיל הפלילי , שאינם ברי אישום. הטיפול בנושא הועבר לגורמים הטיפוליים המוסמכים, בשיתוף עובדי רווחה וחוקרת ילדים.

ניסיון לחטיפת תינוקת
צעיר בן 20, נעצר במחסום הצפוני ביציאה מהעיר, בחשד שחטף את בתה התינוקת בת 7 חודשים, של חברתו לחיים. אימה של התינוקת, הזעיקה את השוטרים והתלוננה כי בן זוגה תקף אותה במכות ואיים להרוג את התינוקת ולהתאבד. הצעיר נעצר במחסום,התינוקת נמצאה במכונית, בריאה ושלימה. מעצרו הוארך להגשת כתב אישום.

סמים קשים
נעצר תושב אילת בן 22 שבחיפוש על גופו נמצא סם מסוג הרואין במשקל 1.1 גרם. בחיפוש בדירתו, נמצאו סמים מסוג הרואין במשקל 2.4 גרם וקוקאין במשקל 43 גרם. מעצרו הוארך, יוגש כתב אישום.

זוהו גופות המטיילים בסיני
יוסי סלומון מרחובות ומיה איגלינבסקו מקיבוץ נגבה, הם שני המטיילים הישראליים שגופותיהם התגלו לפני כחודש בסיני. מיה ז"ל התגוררה במשך תקופה קצרה באילת ועבדה בחוף הגרין בי'ץ. הגופות התגלו ב- 26.1 בוואדי עטיה בסיני. במשטרה המצרית העריכו כי שני המטיילים מתו כתוצאה מהתייבשות וככל הנראה לא מדובר בפלילים. לשם זיהוי ומכיוון שלא נמצאו במקום כל מסמכים מזהים, פנו שלטונות מצרים לשלטונות החוק בישראל ודיווחו כי מדובר ככל הנראה במטיילים ישראלים. מבדיקת המשטרה עלה כי אין כל דיווח על נעדרים. לאחרונה, לאחר בדיקת טביעת אצבעות, זוהו הגופות. בעת כתיבת שורות אלה (יום רביעי), אמורים המצרים להעבירם חזרה לארץ.

הבהרה- עובדי המטבח לא פוטרו
בהתייחס לכתבה- "כל עובדי לה קוצ'ינה פוטרו", בגיליון ערב ערב מהשבוע שעבר, מבקש שף המסעדה, אסף בוזגלו, להבהיר: "במסעדה יש צוות של 5 עובדי מטבח, שאין להם כל קשר לפרשה האמורה של פיטורין וחקירה על רקע אי סדרים בכספי המסעדה". לדבריו, עובדי המטבח לא פוטרו וממשיכים בעבודתם כרגיל, החל מהשף ועד לאחרון הטבחים והסטיוארטים.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש