פרסומת
דלג

פוזה

מאת: רוני מויאל ● 24/9/2012 12:24 ● ערב ערב 2569
פוזה

ככה מקבלים את השנה החדשהתמונת כתבה


רגע לפני שנכנסה השנה החדשה, כינסו ליאור שוך ודודו צוקר - מנכ"לי מלונות 'ספורט' ו'לגונה' את כל מנהלי בתי המלון בביתו של צוקר, הרימו כוסית לחיים ונהנו כל הערב מתפריט משובח שכלל ערב בשרים על האש ויין, הרבה יין. המנהלים מספרים שהערב היה איכותי וטעים במיוחד.

הענקת מלגות לספורטאים מצטייניםתמונת כתבה


רגע לפני שנכנסו לתקופת החגים, התקיים טקס חגיגי באוניברסיטת 'בן גוריון' בו הוענקו מלגות לכ-39 ספורטאים מצטיינים מאילת. הענקת המלגות מתקיימת בפעם השישית הודות לקרן שהוקמה על שם דוד וטובה אברהמי ז"ל, הוריו של הקבלן יוסי אברהמי. בסך הכל הוענקו בטקס כ-62,000 ₪ ובין הזוכים במלגה ניתן להזכיר את הבולטים שבהם: השייט האולימפי שחר צוברי והשחיינית יוליה בנך, כמובן שהיו עוד אחרים וטובים, ולכולם אנחנו שולחים צרור ברכות ובהצלחה בתחרויות הבאות.
צילום: שיר גולני

כנס סמנכ"לי הכספים השנתיתמונת כתבה


פורום ה-CFO , המאגד בתוכו את סמנכ"לי הכספים של החברות המובילות במשק, חגג בימים אלה 15 שנים להיווסדו ומיטב הבכירים של המשק והכלכלה הגיעו לכנס שהתקיים במלון 'הנסיכה'. במהלך הכנס, נהנו המשתתפים מהרצאות בעלות ערב רב לא רק להם, אלא כאלה שמשפיעות על כולנו, סמינרים ושלל פעילויות נוספות. בכנס נסקרו נושאים רבים וניתנו תחזיות לשנת 2013 בתחום המיסים, הרגולציה, אחריות אישית ועוד. בין באי הכנס היה גם הרב משה גפני - יושב ראש ועדת הכספים של הכנסת.
צילום: שיר גולני

קוקטייל רימונים ותפוחתמונת כתבה


צוות הברמנים של מלון 'ספורט' החליט לפנק את האורחים הרבים שהגיעו להתארח במהלך החג ולכבוד השנה החדשה, הכינו קוקטייל מיוחד העשוי מרימונים ותפוח אותו חילקו במלון במהלך כל ימי החג. בתמונה: עידן טביבי - אחד מהברמנים של המלון בדרך לפנק עוד אורח מרוצה.

הבטחת השרתמונת כתבה


שר התקשורת - משה כחלון הגיע לביקור באילת ובין המקומות שבא לסייר בהם היה כמובן גם סניף הדואר. השר כחלון פגש במקום את מנהלת הסניף, ג'קלין דדון והבטיח לה לחזור לפגישה נוספת בקרוב כדי לשדרג את הפעילות במקום. גם תושבי אילת מחכים לביקור הבא כמו גם לשדרוג.

ארגון השוטרים הבינלאומי באילתתמונת כתבה


תמונת כתבה


באולם ה'פביליון' של מלון 'הרודס' התקיים לאחרונה אירוע הפתיחה הרשמי של קונגרס 'איפ"א' – ארגון השוטרים הבינלאומי שחוגג 50 שנים להיווסדו. האירוע החגיגי שהתארח באילת היה בהשתתפותם של מאות שוטרים מ-65 מדינות ובנוכחותם של השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ', מפכ"ל המשטרה - רב ניצב יוחנן דנינו, פיקוד משטרת ישראל, נציב שב"ס ופיקוד שב"ס, ראש עיריית אילת- מאיר יצחק הלוי, הנשיאות העולמית ונשיאות איפ"א ישראל. הטכס התקיים במדי ייצוג ולבוש פורמאלי כשאת עיקר תשומת הלב משכו בעיקר השוטרים באדום מדנמרק.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש