פרסומת
דלג

hangover

מאת: רוני מויאל ● 24/9/2012 13:00 ● ערב ערב 2569
hangover

הסושי של סמואלתמונת כתבה


סמואל גנון -ברמן מועדון ה'וויו', יודע שלסגור שבוע עם בשורות ואנרגיות טובות לקראת שבוע חדש, לא יכול לעבור מבלי לפקוד את ה'שאטו' במוצאי שבת, שם הוא מבלה באופן קבוע עם החברים והקולגות לעבודה. חלק מהעניין של סגירת השבוע ב'שאטו' הוא ללא ספק הסושי המצוין מעשה ידיו של השף ערן לנקרי עליו סמואל לא מוכן לוותר.

תרבות בפארקתמונת כתבה


ליין 'שבת תרבות' שהפך כבר למסורת בכל שבת ב'פארק אבניו' ממשיך לארח את מיטב האמנים והסטנדאפיסטים ובשבת שעברה, הגיע אל המקום להופעה מפילה מצחוק הסטנדאפיסט ארז בירנבויים הידוע גם בכינויו 'מלך החוצפה'. אלה שעשו בשכל והקדימו, נהנו מהופעה מדהימה ואלה שלא, נאלצו לשמוע את ההופעה מבחוץ.
צילום: יואל מור

ההפתעה של גלתמונת כתבה


מי אמר שבחיי הלילה אין רומנטיקה. אביאל מזרחי, יחצן מועדון ה'ג'ויה', הפתיע את גל שוקרון, בת זוגו, כמה ימים לאחר שנכנסו אל דירתם החדשה, במסיבת הפתעה לכבוד יום הולדתה. אל הבית הוזמנו החברים הקרובים לערב שכלל הרבה אלכוהול ונשנושים וגולת הכותרת, הייתה ההפתעה שאביאל הכין לגל בחדר השינה, לשם נאסר עליה להיכנס כל הערב. התוצאה: הפתעה מושלמת, מתנות מפנקות כולל צמיד זהב מושלם.

ארוחת יח"צתמונת כתבה


רועי לוי, הבעלים של 'שיפודי חומוס ירושלים' שבמרכז 'פנינת אילת', כבר לא מופתע מכל הקטע שיחצני המועדונים השונים בעיר דואגים לסיים אצלו בכל יום את המסע המפרך שלהם ברחבי העיר לטובת גיוס בליינים לבלות אצלם. המסע ברחבי העיר כל קשה, במיוחד בקיץ שהם מגיעים למסעדה תמיד רעבים.... רעבים זו לא מילה! בתמונה: צוות יחצני מועדון ה'ג'ויה' פותחים שולחן עמוס כל טוב אותו שירתה עם הרבה כבוד מירית אדלר שגם דאגה לתעד למדור את הארוחה.

אל תגעו להם בשיערתמונת כתבה


אם יש משהו משותף לשני היחצנים בתמונה, אלדר אמויאל ואלון ניצן ממועדון ה'וויו', זה השיער שלהם. כל ערב לפני שהם יוצאים למועדון לעבוד או לבלות, הם משקיעים שעות בסידור השיער. מי שמכיר את האילתים יודע עד כמה הם חמים ואוהבים לגעת ולחבק, אבל יש כאלה שמעזים יותר מדי ונוגעים בשיער... המדור לא ממליץ לכם לנסות לעשות זאת, כי אחרת הפרצוף הזועף שתקבלו מהם יחזיר אתכם הביתה מבוישים. אל תנסו!!! המדור כבר נכווה מזה אישית

שמירה צמודהתמונת כתבה


זה כמעט ולא קורה בכלל, אבל עדשת המצלמה של המדור קלטה באופן נדיר את אילנה דהן, מנהלת חנות 'אופטיקה מבט' שבקניון 'מול הים' כשהיא בביקור אצל בעלה איציק דהן במקום העבודה שלו כמאבטח במועדון ה'וויו'. המדור בטוח שהוא שמר עליה שבעתיים ודאג שהבילוי יהיה הרבה יותר פאן מסתם עוד בילוי. בכל זאת לא להרבה נשים יוצא לבקר את בעליהן במקום העבודה. וזה מה שנקרא - שמירה אישית.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש