פרסומת
דלג

בייבי פלוס

מאת: ● 24/9/2012 13:54 ● ערב ערב 2569
מירב לוי דיאמנט, ליאת יחזקאל
בייבי פלוס

תמונת כתבה


לאבא שי סלע, המנהל העסקי של מסעדת 'התזונאית והשף' ולאמא אביבה המקסימה ('לייזר אסתטיק') יש שתי בנות נהדרות. החדשה, אוטוטו בת שנה קפצה לבקר את אבא במקום העבודה, מה שהצדיק בהחלט הקלקה על המצלמה. אגם המקסימה, תלמידת בית הספר 'גלים' בעיר בת השמונה, המוגדרת על ידי ההורים כילדה הכי טובה בעולם, נצפתה עושה חיים בתערוכת הדינוזאורים במרכז. החלטנו ששווה להציגן בפניכם. מתוקות שכאלו.

תמונת כתבה


עם פתיחת השנה ב'גן המוזיקלי של לידיה', הוזמנו ההורים לגן 'שלבש' חג, תפוח בדבש וכוסית של יין ובאווירה חגיגית פתחו את השנה. כמו שהגן המוזיקלי יודע לפנק תמיד את הילדים פונקו עכשיו גם ההורים שקיבלו במתנה לוח שנה ענק עם תמונה של הילד. ההורים יצאו מרוצים ושמחים ואיחלו לעצמם, לילדים ולגננות לידיה, גל ותמי שנה טובה, שנה של עשייה פורייה ומהנה. לידיה הגננת הודתה לכולם על המחמאות.

תמונת כתבה


מזל טוב לרומי בניזרי. הגדולה חגגה יום הולדת שנה בפינת החי של קיבוץ אילות עם ההורים המאושרים ניצן ועומרי ובהשתתפות הסבים, בני המשפחה וילדי הגנון. מי שדאג לפרגן לה בסדרת צילומים הוא הסב הגאה והמאושר, מיודענו ג'קי פומס. צילום: גקי פומס

תמונת כתבה


הופ הופ טרללה דורי דדון גדל בשנה וחתם על גיל חמש. ההורים המקסימים, אמא לימור (מספרת 'פלברה') ואבא גדי, לא עברו על המאורע לסדר היום והפיקו לו חגיגה שמחה בבריכה העירונית. כולם היו שם, חברים, ילדים מהגן וגם סבא וסבתא המאושרים. תנו כבוד לגדול.

תמונת כתבה


אורן דיאמנט החתיך לא נשאר אדיש למראה החייזר ששוטט לו ברחבי ה'אייס מול'. הוא דרש וגם קיבל תמונה למזכרת. קבלו.

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש