פרסומת
דלג

'נגב אילת' אלופת 'ליגת קורונה פוצ'יוולי'

מאת: מאור קליינמן ● 26/9/2012 10:40 ● ערב ערב 2569
עונה מושלמת ללא הפסד של מערכה הגיעה לסיומה עם הנפת הגביע הנכסף של 'ליגת קורונה פוצ'יוולי' 2012. מתי פול ודייגו מארדונה, הצמד הנפלא של 'נגב אילת', השלימו רצף נדיר, ובזכות רמה גבוהה במיוחד שהציגו השניים במשך כל העונה, זכו בצדק באליפות ויזכו לייצג את ישראל בסבב תחרויות באירופה בשנת 2013.
'נגב אילת' אלופת 'ליגת קורונה פוצ'יוולי'

בגמר הגדול של 'ליגת קורונה פוצ'יוולי' לשנת 2012, באווירה שמזכירה את חופי ריו דה ז'נרו בברזיל עם שמש וים, כדור עגול בקצב הסמבה ולעיני 2,500 צופים במתחם נמל תל אביב, זכתה 'נגב אילת' באליפות שנייה ברציפות תוך שהיא מנערת מעליה בגמר חד צדדי את 'לוכדי הנחשים' בתוצאה 18-8 ו 18-11 ב 2-0 במערכות, ברור ומוחץ. הצמד מאילת, מתי פול ודייגו מארדונה, הראו עליונות מהשנייה הראשונה ולא השאירו ליריבים הרבה סיכוי. מי שדואג לצוות המנצח של 'נגב אילת' הוא הספונסר הראשי מ'נגב אילת', דובי כהן, שהיה שמח במיוחד. דובי: "הענף הזה, זו השריטה שלי ואני שמח שזכינו במקום הראשון. החבר'ה רציניים, מתאמנים וזה לא מקרי. אנשים לא יודעים, אבל שחקן כמו דייגו להביא מברזיל ולדאוג לו כל השנה זה לא עניין של מה בכך. השילוב שלו עם מתי הוא מצוין, ואני מרוצה שקטפנו את הפירות בדמות גביע האליפות"
מתי פול, החצי מהצמד המנצח, הגיב להישג: "לשחק עם שחקן ברמה עולמית כמו דייגו זו חוויה, צריך רק לעזור לו ולהשתדל להתאים את עצמי לרמה שלו. אני שמח שזה הצליח ומקווה לייצג את ישראל בכלל ואילת בפרט בכבוד בשנה הבאה כמו שעשינו כל העונה, בארץ ובאירופה".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש