פרסומת
דלג

משמישים מקלטים בעיר

מאת: ● 11/10/2012 22:04 ● ערב ערב 2064
אולי אלו רוחות המלחמה המנשבות להן באזור, אולי זו רק מעורבות חברתית, כך או כך תלמידי שכבת י' בבית הספר 'גולדווטר' שינסו מתניים ופצחו במלאכת ניקוי והשמש מקלטים ברחבי העיר. שאפו
משמישים מקלטים בעיר

תרצו או לא, אבל היום כשמדברים על השמשת מקלטים ברחבי העיר, אי אפשר שלא לקשור את הדבר לרוחות המלחמה המנשבות באזור. איך שלא תסתכלו על זה, עדיין מדובר בעבודה לא קלה וביוזמה ברוכה עליה חתומים הפעם תלמידי שכבת י' בבית הספר 'גולווטר', שעבדו קשה לאחרונה בהשמשת מקלטים באילת, כחלק מפעילות להצמחת מנהיגות צעירה ולעידוד מעורבות חברתית בקרב התלמידים. מאחורי היוזמה הברוכה אוריאל רוזן, מורה ומחנך בבית הספר, בשיתוף אגף ביטחון וחירום בעירייה ומחלקת ההתנדבות באגף לשירותים חברתיים.
במסגרת פעילות זו, הושמשו שלושה מקלטים בשכונת (5000 ליד בית הספר 'אורים'), בניקיון וצביעה שבוצעו על ידי התלמידים בליווי וסיוע של מחנכיהם: אסי, חלי דהן, רותי רוטמן ואוריאל רוזן. עוד נרתמו לעניין הורי התלמידים שסייעו בהבאת התלמידים והחזרתם למקום.
"תחושת ההצלחה והמסוגלות לסייע לקהילה תעודד את התלמידים להשתלב כאזרחים תורמים בחברה בישראל", ציין אוריאל רוזן, אשר הדגיש כי פעילות התנדבות התלמידים בשגרה תיעשה במידת הצורך גם בחירום. לטובת העניין יסייעו התלמידים לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים בזמן חירום: בהגעה למקלט, חלוקת תרופות, הפעלות לילדים בזמן שהייה ממושכת במקלט וכיו"ב.
"הירתמותם של התלמידים לפרויקט המבורך מחממת לב ועל כך התודה וההערכה" ציין ראש העירייה והוסיף: "אשרינו שהתברכנו במחנכים ובתלמידים שכאלה".

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש