פרסומת
דלג

אילת גברה על אשקלון במחזור הפתיחה

מאת: מאור קליינמן ● 15/10/2012 16:59 ● ערב ערב 2064
קבוצת הכדורסל של הפועל 'פתאל' אילת השלימה באופן רשמי את הקאמבק שלה למפת הספורט בישראל. אמש ערכה הקבוצה את משחק החזרה שלה בליגה הראשונה בכדורסל, ובמשחק צמוד ומורט עצבים גברה על אליצור אשקלון בתוצאה 78-74
אילת גברה על אשקלון במחזור הפתיחה

לצפייה בסרטון לחצו על כפתור ||

קבוצת הכדורסל של הפועל 'פתאל' אילת השלימה באופן רשמי את הקאמבק שלה למפת הספורט בישראל. אמש ערכה הקבוצה את משחק החזרה שלה בליגה הראשונה בכדורסל, ובמשחק צמוד ומורט עצבים גברה על אליצור אשקלון בתוצאה 78-74.

אלי הולמן בלט עם דאבל דאבל מפלצתי של 21 נקודות ו20 כדורים חוזרים. אוסטין פרימן וסקוטי הופסון סייעו לקבוצה של עודד קטש עם 17 נקודות כל אחד. למעלה מ 900 אנשים, ביניהם נותני החסויות ובכירי העיר הצביעו ברגליים ובאו לתמוך בקבוצה. המשחק שלא התעלה לרמה גבוהה סיפק מתח בסיום כשלבסוף הקבוצה הדרומית השאירה את הניצחון בבית. יחזקאל סקוורר נתן את משחקו הטוב ביותר בשורות אילת עם 8 נקודות וגם אפיק ניסים רשם דקות חשובות כולל סל מכריע בדקות האחרונות. עודד קטש מאמן הקבוצה הגיב על ניצחון קבוצתו " חששתי שיכול להתפתח משחק מהסוג הזה, כולם היו נרגשים אך מה שחשוב שידענו לנצח ולפתוח את העונה ברגל ימין, אני מאמין שבהמשך גם נשחק יותר טוב ואנחנו כבר עם הפנים קדימה למשחק הבא" , במחזור השני תתארח אילת במשחק חוץ קשה מול מכבי רשל"צ ובעוד שבועיים ב28 לחודש משחק בית נוסף מול מועדון כדורסל חיפה.


בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש