פרסומת
דלג

הבלש תומר אברמוביץ חשף סמים

מאת: מערכת ערב ערב ● 25/11/2012 18:33 ● ערב ערב 2064
ערנותו של בלש ימ"ר אילת, סמ"ר תומר אברמוביץ הביאה למעצרו של תושב אילת בן 26 בחשד כי החזיק קילוגרם סם מסוג חשיש. את הסם הביא החשוד בתיקו בנסיעה באוטובוס מחיפה לאילת
הבלש תומר אברמוביץ חשף סמים

ערנותו של בלש ימ"ר אילת, סמ"ר תומר אברמוביץ הביאה למעצרו של תושב אילת בן 26 בחשד כי החזיק קילוגרם סם מסוג חשיש. את הסם הביא החשוד בתיקו בנסיעה באוטובוס מחיפה לאילת. למזלו הרע זוהה החשוד על ידי הבלש שנסע עימו באוטובוס. בחיפוש שערכו השוטרים בתיק נמצאה עם הסמים תעודת הזהות של החשוד.

בלש ימ"ר אילת, סמ"ר תומר אברמוביץ אשר ביקש לעשות דרכו מחופשה מצפון הארץ חזרה למקום עבודתו במשטרת מרחב אילת הבחין ביום רביעי האחרון ( 21.11.12 ) בשעת לילה באדם המוכר לו מעבודתו כבלש כשהוא עולה לאוטובוס בקו 991. הנוסע שנראה "לחוץ" במיוחד העלה חשד לאברמוביץ כי ייתכן ומעורב בפעילות פלילית כלשהיא. במהלך הנסיעה הלילית לאילת יצר הבלש קשר טלפוני עם מפקדו, ק' הבילוש מפקח שרון זינטי ועדכן אותו בחשד כלפי הנוסע. עם הגעת האוטובוס לנקודת הבידוק בכניסה לעיר עוכב החשוד לחקירה במשטרת מרחב אילת על ידי בלשי הימ"ר שנערכו מבעוד מועד לבואו ואילו האוטובוס המשיך בנסיעתו לתחנה המרכזית באילת.

לאחר שירדו כלל נוסעי האוטובוס הבחין הנהג בתיק יחיד אשר נשאר ללא בעלים בתא המטען של האוטובוס והזעיק את השוטרים. בחיפוש שערכו השוטרים בתיק נמצאו 10 סוליות של סם מסוג חשיש במשקל של קילוגרם אחד. בנוסף נמצאה בתיק תעודת הזהות של החשוד ,הנוסע, תושב אילת בן 26 שנעצר לחקירה. בחקירתו שנוהלה במחלק התשאול של משטרת מרחב אילת בהובלתו של פקד צביקה סטוקלוב טען כי איבד את תעודת הזהות שלו ושהתיק אינו שלו. מעצרו הוארך בבית משפט השלום בעיר. בכוונת המשטרה להגיש כנגדו כתב אישום בימים הקרובים בגין החזקת הסם. מפקד מרחב אילת, נצ"מ רון גרטנר שיבח הבוקר את ערנותו של הבלש אברמוביץ והעניק לו תעודת הוקרה במעמד כלל שוטרי המרחב.

בתמונות: הסמים שנתפסו בתיק והענקת תעודת ההוקרה לבלש אברמוביץ


תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה